E mërkurë, 21 shkurt 2024

desktop v4.2.1

Root NationShqyrtime të veglave

Shqyrtime të veglave

Rishikimi i smartfonëve POCO X6 Pro: Ai erdhi për të pushtuar… një vend

Në janar 2024, një degë e një kompanie kineze Xiaomi, i njohur me emrin Pocophone, prezantoi smartfonin POCO X6 Pro 5G. Në përgjithësi, për të qenë i sinqertë ...

Rishikim video i laptopit të lojrave Gigabyte AORUS 15 9KF

Sot po shqyrtojmë një laptop të ri lojrash nga seria Gigabyte Aorus 15 9KF. Kjo është një pajisje e rangut të mesëm që u prezantua në vitin 2023. Projektuar për një...

Rishikimi realme C67 4G: tingull stereo, IP54 dhe autonomi

Në fund të vitit të kaluar, marka realme paraqitur nga një zyrtar i mirë publik realme C67 dhe sot kemi mundësinë ta njohim më mirë. Është interesante se ka dy versione...

Rishikimi video i një ore inteligjente Huawei Shikoni GT 4

Sot po shqyrtojmë një pajisje të mrekullueshme që do ta pëlqejë shumë - një orë inteligjente Huawei Ora GT 4. Kombinon me sukses një orë inteligjente funksionale dhe...

Rishikimi HUAWEI MateBook D 16 2024: Për ata që duan më shumë

Para disa muajsh HUAWEI prezantoi një laptop të ri të segmentit të çmimeve të mesme - MateBook D 16 të gamës aktuale të modelit 2024. Në versionin testues, laptopi punon në...

Rishikimi video i smartphone Motorola Moto G84: Top i ri për paratë tuaja?

Sot po shqyrtojmë një smartphone Motorola Moto G84. Modeli ka karakteristika të mira teknike, ergonomi të mirë dhe një dizajn të lezetshëm. Ndër karakteristikat kryesore mund të vërehet 6,5-inç pOLEkrani ED...

Paraafishimi i OnePlus 12R: Një version i thjeshtuar i OnePlus 12, çfarë është e ndryshme

Së fundmi u zhvillua premiera evropiane e telefonave inteligjentë të serisë OnePlus R. Ne kemi ndarë tashmë përshtypjet e para të flamurit OnePlus 12, sot do të flasim për versionin e tij të thjeshtuar...

Rishikimi i POCO M6 Pro: Funksionaliteti me një çmim të mirë

Në fillim të vitit, POCO prezantoi dy pajisje nga seria X (X6 dhe X6 Pro) dhe një model të ri nga linja M - M6 Pro. Sot...

OnePlus 12: Përshtypjet e para të produktit të ri

U zhvillua prezantimi zyrtar evropian i smartfonit OnePlus 12. Ky është flamuri i ri i markës dhe një nga më të mirët Android- telefonat inteligjentë të vitit 2024. Arritëm të njihemi me produktin e ri për...

Rishikimi i orës inteligjente Huawei Orë GT 4 (46 mm)

Në shtator të vitit të kaluar Huawei prezantuan linjën e tyre të përditësuar të orëve inteligjente Watch GT 4. Në fakt, është një vazhdim ideologjik i serisë së njohur Watch GT 3....

Rishikimi i DOOGEE V30 Pro: një smartphone i mbrojtur me një kamerë 200 MP

Kur m'u ofrua të rishikoja një smartphone të mbrojtur, vendosa të zbuloj se cilat janë idetë dhe pritshmëritë e njerëzve për telefonat inteligjentë të kësaj klase. Ajo që kam dëgjuar mund të përmblidhet lehtësisht si më poshtë...

Rishikimi i telefonit inteligjent Samsung Galaxy S23 FE: Pothuajse flamurtar

Në fund të vitit 2023, një smartphone i ri u shfaq në treg Samsung Galaxy S23 FE. Është një vazhdim i linjës flamurtare të telefonave Samsung, siç dëshmohet nga shkronja S...

Rishikimi Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 11: një klasik i zhanrit

Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 11 është ultrabook-i kryesor i kompanisë, i cili është ende standardi për pajisjet e biznesit. A është vërtet kështu? Seria ThinkPad...

Rishikimi i smartphone Cubot P80

Sot kam një smartphone Cubot P80 për shqyrtim. Ky model është përfaqësuesi më i ndritshëm i pajisjeve ultra-buxhetore të pambrojtura nga kompania kineze Cubot. Çfarë është interesante për këtë smartphone? Epo,...

Rishikimi i laptopit Dream Machines RG4050-17UA29

Keni nevojë për një laptop lojrash që nuk kushton të gjitha paratë në botë? Pastaj kushtojini vëmendje Dream Machines RG4050-17UA29 me GeForce RTX 4050 dhe procesorin Intel Core të gjeneratës së 13-të...

Rishikimi i smartphone Nokia G42 5G

Sot po shqyrtojmë telefonin inteligjent Nokia G42 5G. Çfarë është interesante për të? Para së gjithash, sepse është Nokia. Së dyti, karakteristikat e mira të pajisjes. Meqë ra fjala, modelja...

Rishikimi ASUS ROG Zephyrus G14 (2023): Një bishë e vërtetë

Keni nevojë për një laptop të fuqishëm lojrash në një formë të përshtatshme dhe kompakte? ASUS ROG Zephyrus G14 (2023) do të jetë një zgjedhje e shkëlqyer për ju. Gjithmonë më kanë bërë përshtypje pajisjet e fuqishme të lojërave...

Rishikimi i smartfonëve Nokia C32: një buxhet i mirë buxhetor

Kohët e fundit kemi marrë një smartphone Nokia C32 për shqyrtim. Smartphone është i lirë, kushton nga 4199 UAH, kështu që ne do ta vlerësojmë atë në kategorinë e "pajisjeve buxhetore".

Rishikimi Lenovo Yoga Book 9i: një laptop i konvertueshëm me dy ekrane

Të lodhur nga laptopët e mërzitshëm? Dëshironi diçka të pazakontë dhe të shtrenjtë? Atëherë ju duhet Lenovo Yoga Book 9i me dy ekrane, tastierë të veçantë Bluetooth dhe majë shkruese. Gjithmonë më ka pëlqyer...

Rishikimi i telefonit inteligjent Xiaomi 13T

Lexuesit e vëmendshëm vunë re se së fundmi ne rishikuam një smartphone Xiaomi 13T Pro. Tani është koha për "vëllanë më të vogël" - Xiaomi 13T. A do të ndikojë ndjeshëm...