Oukitel WP21 Ultra
realme 10 4 G

Hibride

Kolona e redaktorit: Si zgjodha një ultrabook me një ekran me prekje dhe çfarë erdhi prej tij

Historia me zgjedhjen ndodhi vitin e kaluar dhe përfundoi me sukses, pas së cilës e harrova, por së fundmi një mik kontaktoi...

Rishikimi ASUS ZenBook Flip S (UX371EA) është një transformator i lartë

Për herë të parë u njoha me linjën e transformatorëve portativ ZenBook Flip rreth tre vjet më parë. Ishte ZenBook Flip S (UX370UA) - më i holli në atë kohë...

Rishikimi i Lenovo ThinkPad X390 Yoga

Çfarë lidhjesh keni kur dëgjoni fjalët besueshmëri, qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri në një bisedë për laptopët? Përgjigja, natyrisht, është e thjeshtë - është...

Rishikimi i Lenovo Yoga 920 është një transformator ultrabook kryesor

Vitin e kaluar, në ekspozitën IFA 2017, Lenovo tregoi një tjetër azhurnim të ultrabook-transformatorëve të saj kryesorë të serisë së nëntëqindtë. Sot do të flasim për Lenovo Yoga 920, i cili...

Rishikimi i Lenovo Yoga 720-15 është një transformator laptop i performancës

Çdo bisedë për tregun e laptopëve të konvertueshëm nuk do të ishte e plotë pa përmendur serinë e pajisjeve Yoga të Lenovo. Që nga viti 2012, kompania është e angazhuar në prodhimin e pajisjeve transformuese me...

Rishikimi ASUS ZenBook Flip S është një transformator elegant ultrabook

Në ekspozitën Taiwan Computex 2017, kompania ASUS tregoi shumë pajisje interesante, ndër të cilat doli të jetë edhe i ftuari ynë i sotëm. Ky është një vazhdim i linjës së transformatorëve ZenBook Flip. Prodhuesi...

Rishikimi i transformatorit VOYO VBOOK V3, pjesa 1: pamja, pajisjet, performanca

Kinezët kanë bërë mirë. Duke mos qenë në gjendje të konkurrojnë me markat e njohura për nga cilësia, e kompensojnë me çmim dhe mbushje dhe në atë mënyrë që të habitesh!

Rishikimi i Lenovo Yoga Book është një transformator revolucionar

Progresi teknologjik është i lezetshëm. Është gjithmonë interesante të shohësh gjëra inovative. Por revolucionet e vërteta në segmentin celular ndodhin mjaft rrallë, sepse për zbatimin...

Rishikimi i laptopit të konvertueshëm Lenovo Yoga 710-15ISK

Ndodhi që nuk marr shpesh laptopë për testim. Por pavarësisht kësaj, unë i ndesh mjaft shpesh. Për mua, një laptop...