Notebooks

Rishikimi Acer Aspire 5 A515-57: Laptop Core i3-1220P për punë dhe studim

Një linjë laptopësh Acer Aspire 5 ka shumë konfigurime, ndër të cilat mund të gjeni modele për punë dhe studime, si dhe opsione të avancuara me diskrete...

Rishikimi ASUS ROG STRIX SCAR 17 SE (2022): laptopi me të cilin mund të bëni gjithçka

Një laptop modern mund të bëjë pothuajse gjithçka. Pavarësisht nëse janë detyra pune apo një lojë e re, mund të jeni të sigurt se do të përballojë çdo gjë. Dhe nuk ka rëndësi ...

Rishikimi i laptopit Huawei MateBook D16

Më shpesh, një laptop është një zgjidhje portative për të punuar kudo. Por nëse nuk keni nevojë për makinën më kompakte, por më funksionale për konstante...

Rishikimi i laptopit Acer Predator Helios 300 PH315-55: gëzimi i lojërave kompjuterike

PARALAJMËRIM! Mos e lexoni këtë përmbledhje nëse dëshironi të ktheheni në tastierën tuaj. Nuk mundem më. Shitet Xbox Series S. Pothuajse 4,5 vjec duhet te pranoj...

Rishikimi Huawei MateBook X Pro 2022: i njëjti vrasës i MacBook?

Prodhuesit i quajnë me krenari shumë laptopë "vrasësi i Macbook", duke pritur që modeli i tyre të jetë në gjendje të zëvendësojë këtë të preferuar të të gjithë fotografëve, stilistëve, blogerëve dhe "hipsters" të tjerë...

Ky është laptopi MY DREAM dhe ja pse! (ft. ASUS dhe AMD)

Dhe jo, laptopi im i ëndrrave nuk është ASUS Rrjedha X13. Edhe pse kjo ASUS, as mos dyshoni! Dhe po, nuk mund ta imagjinoj kur...

Rishikimi i laptopit Acer Aspire 7 A715-51G (2022): Prerja e qosheve

Siç thashë në rishikimin tim Acer Swift X 16 është një makinë e shkëlqyer që mund të bëjë të gjitha gjërat e duhura për një buxhet prej 1000...

Rishikimi ASUS ProArt Studiobook 16 OLED: Një detaj i vogël që ndryshon gjithçka

E pazakontë, e fuqishme, me një ekran pothuajse të përsosur OLED - kështu mund ta përshkruani shkurtimisht laptopin e ri ASUS ProArt Studiobook 16 OLED. Cili laptop është ideal për krijues...

Rishikimi Acer Aspire 5 A515-56 është një model i shkëlqyer për punën e përditshme

Laptop me buxhet të mesëm Acer Aspire 5 A515-56 i segmentit popullor të zgjidhjeve moderne të punës në zyrë ka një numër të madh konfigurimesh, nga Intel Core i3 deri në i7 gjenerata e 11-të,...

Rishikimi i laptopit Acer Swift X 16 - Mund të trajtojë gjithçka

Imagjinoni që keni një buxhet prej 1000 dollarësh për të blerë një kompjuter të ri për punë pa kufizime në faktorin e formës, sistemin operativ ose specifikimet: çfarë…

Rishikimi i laptopit të lojërave Acer Predator Helios 300 (2022) - tërheq gjithçka!

Acer Predator Helios 300 është një linjë që ka më shumë se një vit në treg. Laptopë të ndritshëm dhe të fuqishëm që janë të përshtatshëm si për lojëra ashtu edhe për...

Rishikimi i MSI Katana GF66 11UD: Një laptop i gjithanshëm për lojëra

Në verën e vitit të kaluar, MSI mbajti një prezantim lokal të laptopëve të saj të rinj të bazuar në procesorët Intel Core të gjeneratës së 11-të, duke përfshirë këtu edhe atë të sotëm...

Rishikimi i videos ASUS ROG Zephyrus M16 GU603HM: Laptop lojrash i fuqishëm dhe kompakt me RTX 3070

perballe teje ASUS ROG Zephyrus M16 GU603HM. Ky laptop vjen në konfigurime të ndryshme dhe për fat kam një nga më të mirët, me GeForce RTX...

Rishikimi Acer Aspire Vero: Një laptop me natyrën në mendje

Më lejoni të filloj duke thënë se unë i mbështes plotësisht përpjekjet e kompanisë Acer në lidhje me krijimin dhe shitjen e laptopëve nga materialet e ricikluara. Acer - Jo i vetmi që...

Rishikimi ASUS ROG XG Mobile GC31: Dhe nuk nevojitet Thunderbolt!

Në materialin rreth ASUS ROG Flow X13 Thashë që vetë laptopi, megjithëse i rëndësishëm për sa i përket konceptit dhe komoditetit, është më tepër i rëndësishëm për shkak të stacionit të tij të dokimit,...

Rishikimi i laptopit Digma EVE 10 A200 — I lirë në një mënyrë të mirë

A ju kujtohet ajo shaka e vjetër, kur një nxënës shkolle u kërkon prindërve një kompjuter për të studiuar, por në fakt e kalon gjithë kohën me lodra? Digma kujton. Ende jo...

Cili duhet të jetë laptopi i një biznesmeni të suksesshëm? Për shembull Huawei MateBook 14s

Huawei MateBook 14s është një nga laptopët më interesantë të biznesit të vitit 2021. Nëse më parë, gjëja më e rëndësishme për çdo biznesmen ishte stilolapsi dhe fletorja e tij, të cilat konsideroheshin të domosdoshme...

Rishikimi i laptopit ASUS ZenBook Pro Duo 15 UX582: Dy ekrane - bukuri!

Ky rishikim është jashtëzakonisht i vonë. Më duhej të shkruaja një përmbledhje të laptopit ASUS ZenBook Pro Duo 15 UX582, një mjet pune me ekran të dyfishtë 15 inç në Intel Core i7...

Rishikimi i laptopit Huawei MateBook 14s - 90 Hz dhe dizajn premium

Që nga kamare e telefonave inteligjentë Android në Huawei nuk u vendos shumë mirë, kompania po prodhon dhe promovon në mënyrë aktive produkte të tjera. Në veçanti, kufjet me valë, monitorët, kompjuterët...

Rishikimi ASUS Vivolibër Pro 16X OLED (N7600): Notebook 16 inç me ekran OLED

Në fund të shtatorit, kompania ASUS njoftoi fillimin e shitjeve të laptopëve të rinj të serisë Vivolibri Pro, i destinuar kryesisht për krijuesit e përmbajtjeve mediatike. Në këtë përmbledhje, ne do të hedhim një vështrim në…