E hënë, 4 mars 2024

desktop v4.2.1

Root NationShqyrtime të veglaveTelefonat inteligjentë

Telefonat inteligjentë

Rishikimi Samsung Galaxy S24+: një formulë e provuar për sukses

Po kërkoni një smartphone me harduer të mirë, mbështetje afatgjatë, përditësime të garantuara dhe inteligjencë artificiale? Samsung Galaxy S24+ është një nga zgjedhjet më të mira. Kompania Samsung jo...

Rishikimi i smartfonëve POCO X6 Pro: Ai erdhi për të pushtuar… një vend

Në janar 2024, një degë e një kompanie kineze Xiaomi, i njohur me emrin Pocophone, prezantoi smartfonin POCO X6 Pro 5G. Në përgjithësi, për të qenë i sinqertë ...

Rishikimi realme C67 4G: tingull stereo, IP54 dhe autonomi

Në fund të vitit të kaluar, marka realme paraqitur nga një zyrtar i mirë publik realme C67 dhe sot kemi mundësinë ta njohim më mirë. Është interesante se ka dy versione...

Rishikimi video i smartphone Motorola Moto G84: Top i ri për paratë tuaja?

Sot po shqyrtojmë një smartphone Motorola Moto G84. Modeli ka karakteristika të mira teknike, ergonomi të mirë dhe një dizajn të lezetshëm. Karakteristikat kryesore përfshijnë një ekran pOLED 6,5 inç ...

Paraafishimi i OnePlus 12R: Një version i thjeshtuar i OnePlus 12, çfarë është e ndryshme

Së fundmi u zhvillua premiera evropiane e telefonave inteligjentë të serisë OnePlus R. Ne kemi ndarë tashmë përshtypjet e para të flamurit OnePlus 12, sot do të flasim për versionin e tij të thjeshtuar...

Rishikimi i POCO M6 Pro: Funksionaliteti me një çmim të mirë

Në fillim të vitit, POCO prezantoi dy pajisje nga seria X (X6 dhe X6 Pro) dhe një model të ri nga linja M - M6 Pro. Sot...

OnePlus 12: Përshtypjet e para të produktit të ri

U zhvillua prezantimi zyrtar evropian i smartfonit OnePlus 12. Ky është flamuri i ri i markës dhe një nga më të mirët Android- telefonat inteligjentë të vitit 2024. Arritëm të njihemi me produktin e ri për...

Rishikimi i DOOGEE V30 Pro: një smartphone i mbrojtur me një kamerë 200 MP

Kur m'u ofrua të rishikoja një smartphone të mbrojtur, vendosa të zbuloj se cilat janë idetë dhe pritshmëritë e njerëzve për telefonat inteligjentë të kësaj klase. Ajo që kam dëgjuar mund të përmblidhet lehtësisht si më poshtë...

Rishikimi i telefonit inteligjent Samsung Galaxy S23 FE: Pothuajse flamurtar

Në fund të vitit 2023, një smartphone i ri u shfaq në treg Samsung Galaxy S23 FE. Është një vazhdim i linjës flamurtare të telefonave Samsung, siç dëshmohet nga shkronja S...

Rishikimi i smartphone Cubot P80

Sot kam një smartphone Cubot P80 për shqyrtim. Ky model është përfaqësuesi më i ndritshëm i pajisjeve ultra-buxhetore të pambrojtura nga kompania kineze Cubot. Çfarë është interesante për këtë smartphone? Epo,...

Rishikimi i smartphone Nokia G42 5G

Sot po shqyrtojmë telefonin inteligjent Nokia G42 5G. Çfarë është interesante për të? Para së gjithash, sepse është Nokia. Së dyti, karakteristikat e mira të pajisjes. Meqë ra fjala, modelja...

Rishikimi i smartfonëve Nokia C32: një buxhet i mirë buxhetor

Kohët e fundit kemi marrë një smartphone Nokia C32 për shqyrtim. Smartphone është i lirë, kushton nga 4199 UAH, kështu që ne do ta vlerësojmë atë në kategorinë e "pajisjeve buxhetore".

Rishikimi i telefonit inteligjent Xiaomi 13T

Lexuesit e vëmendshëm vunë re se së fundmi ne rishikuam një smartphone Xiaomi 13T Pro. Tani është koha për "vëllanë më të vogël" - Xiaomi 13T. A do të ndikojë ndjeshëm...

Rishikimi i Cubot KingKong 8: Një buxhet i denjë i mbrojtur 3-në-1

Sot po shqyrtojmë një risi të mbrojtur nga Cubot - Cubot KingKong 8. Teknikisht, është në shumë mënyra i ngjashëm me Kingkong Power. "Tetë" gjithashtu...

Rishikimi i Cubot Note 40: Çfarë të presësh nga një smartphone për pak para

Ndryshe nga shumë prodhues të smartfonëve nga Kina, Cubot u skali në kujtesën time qysh në vitet 2012-13, kur kjo markë u bë gjerësisht...

Rishikimi i Oukitel WP27: një buxhet solid i mbrojtur i buxhetit

Sot kam për rishikim smartfonin e mbrojtur Oukitel WP27. Ky është një model i ri që është shfaqur së fundmi në shitje. Përveç mbrojtjes nga goditjet, pluhuri dhe uji,...

Rishikimi i HONOR Magic5 Lite: një përfaqësues i këndshëm i klasës së mesme

Vitin e kaluar, marka HONOR bëri një kthim spektakolar në tregun evropian, dhe këtë vjeshtë - në tregun ukrainas gjithashtu. Sigurisht, kthimi erdhi me një arsenal të plotë pajisjesh në…

Rishikimi i telefonit inteligjent Xiaomi 13T Pro

Xiaomi 13T Pro është një përfaqësues i freskët i markës. Premtimet janë të mira dhe duket se kemi një kandidat të ri flamurtar, ose të paktën një "vrasës të flamurit". Sot do të kuptojmë...

Rishikimi Motorola Moto G54 Power 5G: një zgjidhje e fuqishme

Jeni duke kërkuar për një smartphone që kombinon performancën e lartë, teknologjinë e përparuar dhe një dizajn mbresëlënës? Duhet t'i kushtoni vëmendje Motorola Moto G54 Power. Nuk e kisha menduar kurrë që një herë...

Nothing Phone 2 Review: Telefoni më origjinal në treg

E bleva këtë telefon të bukur në mes të tetorit dhe nuk pushon së më mahnituri. Kështu që sot dua të ndaj me ju…