Oukitel WP21 Ultra
realme 10 4 G

wearables

Rishikimi i orës inteligjente Xiaomi Shiko S1: A do të befasojë ora inteligjente më e shtrenjtë e markës?

Në tregun e orëve të zgjuara ka modele shumë të shtrenjta si Apple Shiko, Samsung Shikoni dhe disa Huawei Orë, si dhe shumë "buxhetore" për 60-110...

Shikoni rishikimin Huawei Watch Fit 2: Teknologjikisht dhe estetikisht

Në maj të këtij viti Huawei prezantoi një linjë të re pajisjesh sportive. Duke përfshirë një orë Huawei Shikoni Fit 2. Sot do të njihemi me këtë vegël të bukur...

Rishikimi i orës inteligjente KOSPET Tank M1: Siguria sipas standardeve ushtarake

Kohët e vështira të luftës kërkojnë përgatitjen e duhur. A nuk do të pushtoni malet në argjilë ose nuk do të zhyteni në oqean me një kashtë kokteji? Kështu që duhet të keni kujdes...

"Ne gjithashtu!": një përmbledhje e orës inteligjente OPPO Shikoni Falas

Të gjithë prodhuesit e telefonave inteligjentë në mënyrë të pashmangshme përpiqen të shtojnë produkte të ngjashme në asortimentin e tyre - tableta, orë inteligjente, byzylykë fitnesi, aksesorë, pajisje shtëpiake inteligjente, etj. Arsye...

Rishikimi Samsung Galaxy Watch4: një orë elegante me një theks të WearOS

Minimalizmi i kombinuar me elegancën - kështu mund ta përshkruani dizajnin e një ore inteligjente Samsung Galaxy Shiko 4. A është kjo gjithçka që mund të lërë përshtypje risia? Samsung eshte nje...

Rishikimi i orëve inteligjente Amazfit GTR 3, GTR 3 Pro dhe GTS 3: Për të gjithë dhe gjithçka

Kompania Amazfit lëshoi ​​​​tre modele të reja të orëve inteligjente: GTR 3, GTR 3 Pro dhe GTS 3. Risitë dallohen nga një dizajn elegant, ekrane të ndritshme AMOLED, një numër i madh...

Rishikimi i Redmi Smart Band Pro: Një byzylyk fitnesi me një komponent sportiv të avancuar

Disa muaj më parë, kompania Xiaomi prezantoi një brez të ri byzylyk fitnesi nga marka Redmi — Redmi Smart Band Pro. Nga emri i risisë, tashmë mund të merret me mend se...

Rishikimi i Kieslect L11: një orë inteligjente për gjysmën më të mirë

Kieslect është një markë mjaft e re nga Shangai (kompania është themeluar në dhjetor 2018) që është e specializuar në pajisje dhe pajisje të ndryshme. Sot do flasim...

Rishikimi Huawei Shikoni GT 3 Elite: elegancë sportive

Huawei Ora GT 3 Elite Edition është një kombinim i elegancës dhe funksioneve sportive. Ne do të flasim për këtë orë "të zgjuar" në këtë përmbledhje. Së pari për orën e re...

Rishikimi i orës inteligjente Samsung Galaxy Watch4 Classic: Classic i zhanrit

Le të flasim për një të re sot Samsung Galaxy Watch4 Classic në WearOS. A është vërtet ora më e mirë "e zgjuar" për Android? Tregu i pajisjeve të veshura po rritet dhe zhvillohet....

Rishikimi i orës inteligjente Huawei Shikoni GT 3 Elegant bazuar në HarmonyOS

Në fund të tetorit Huawei mbajti një prezantim në të cilin tregoi dy smartfonë të rinj, kufje në formën e buzëkuqit, si dhe një orë inteligjente. Huawei Shikoni GT 3. Si të...

Rishikimi krahasues i Amazfit Bip U Pro dhe GTS 2 Mini: Cila orë inteligjente është për çfarë?

Kompania Huami prodhon orë inteligjente në kategori të ndryshme çmimesh nën markën Amazfit. Ata gjithashtu kanë modele flagship, të mbrojtura dhe rezistente ndaj goditjeve, si dhe ultra-buxhetore...

Rishikimi Huawei Shiko 3 Pro: Ora premium në HarmonyOS

Huawei Watch 3 Pro është ora e parë inteligjente me sistemin e ri operativ HarmonyOS. Përveç kësaj, duket vërtet luksoze dhe e shtrenjtë. A ja vlen...

Rishikimi i orës Jiks: Orë inteligjente e përballueshme me oksimetër pulsi dhe EKG

Segmenti i orëve inteligjente të lira dhe gjurmuesve të fitnesit sot është jashtëzakonisht i gjerë dhe i larmishëm. Dhe konkurrenca e lartë dhe lufta për një blerës i motivon prodhuesit të pajisin pajisjet e tyre me edhe më shumë...

Rishikimi Canyon Wasabi SW-82: Një orë fitnesi e përballueshme me GPS

Doli të ishte një orë interesante Canyon Wasabi SW-82. Edhe pse nuk është aspak një orë, por një byzylyk fitnesi i zakonshëm si ora. Me shumë patate të skuqura, një përbërës të mirë hekuri dhe vende...

Video: Pasqyrë e një ore inteligjente Xiaomi 70mai Saphir WT1004

Sot do të flasim për një orë inteligjente Xiaomi 70mai Saphir WT1004. Ka një pamje vërtet interesante, por jam i sigurt se nuk është e vetmja...

Rishikimi Realme Watch S Pro: mbrojtje nga uji, GPS dhe AMOLED - a mjafton?

Jo shumë kohë më parë, Dmytro Koval tregoi se çfarë është baza Realme Shiko S. Sot është radha jonë të flasim për versionin "më të vjetër" - Realme Shikoni...

Rishikimi Huawei Band 6: i përshtatshëm për çdo veshje

Vitin e kaluar Huawei humbi lëshimin e versionit të 5-të të gjurmuesit të fitnesit, por këtë vit kompania ende vendosi t'i rikthehet atij. Jo ashtu...

Rishikimi Xiaomi Mi Smart Band 6: një goditje e ndritshme me një sensor SpO2

Gjurmues fitnesi Xiaomi Mi Smart Band 6 u prezantua në fund të marsit. Në fillim të majit, pajisja e dorës mbërriti në Ukrainë. Tashmë kemi arritur ta testojmë dhe...

Rishikimi OPPO Band: Një byzylyk fitnesi i përballueshëm që mat nivelet e oksigjenit

OPPO Band është një byzylyk fitnesi i përballueshëm me aftësinë për të matur nivelin e oksigjenit në trup (SpO2). A mund të jetë një konkurrent i drejtpërdrejtë i serisë Mi Band nga Xiaomi? ...

Rishikimi Realme Shikoni S: Orën inteligjente të raundit të parë të kompanisë

Në maj të vitit të kaluar, markë Realme, e cila aktualisht po zhvillohet me shpejtësi, tregoi orën e saj të parë inteligjente - Realme Shikoni. Disa muaj më vonë, unë isha në gjendje të testoja personalisht ...

Kalimi nga Android në iPhone, Pjesa II: Apple Orë dhe AirPods - a është ekosistemi kaq i mirë?

Në fillim të vitit, unë publikova këtu "të kaluarën" time për blerjen e një iPhone pas 5 vitesh në Android. Faleminderit të gjithëve që lexuan artikullin, ajo vazhdon të përdorë…

Rishikimi i Honor Band 6 – byzylyk fitnesi apo orë inteligjente?

Në vjeshtën e vitit të kaluar, marka Honor njoftoi një brez të ri, tashmë të gjashtë të byzylykut të fitnesit - Honor Band 6. Megjithatë, në të njëjtën kohë,...

Rishikimi OPPO Watch është ora e parë inteligjente e veshur në WearOS

Bleva orën time të parë inteligjente në 2018, dhe kaq Huawei Ora 2. Sigurisht, para kësaj kam pasur byzylykë fitnesi, por ora inteligjente e kam...

Rishikimi i orës inteligjente Fobase Magic DIY: Korniza të ndryshueshme, sensori i temperaturës, SpO2

Të thuash që kinezët nga AliExpress/GearBest dhe të tjerët kanë zgjedhur segmentin e orëve inteligjente është një nënvlerësim. Ka gjithçka nga...

Rishikimi Apple Watch SE është një orë për adhuruesit e kursyer të mollëve

Së bashku me një orë "të zgjuar". Apple Shikoni Serinë 6, rishikimi i së cilës u publikua së fundmi, si pjesë e numrit të shtatorit Apple Time Flies iu shfaq një orë tjetër…