Root NationLojëraLajme për lojëratEmrat e 1000 lojtarëve të parë të Diablo 4 që do të arrijnë nivelin 100 të hardcore do të skaliten në...

Emrat e 1000 lojtarëve të parë të Diablo 4 që do të arrijnë nivelin 100 do të gdhendën në gur

-

Për ata që e konsiderojnë veten hardcore Diablo 4, Blizzard ka një sfidë. Studio ka njoftuar se 1000 lojtarët e parë që do të arrijnë nivelin 100 në modalitetin hardcore do të kenë mundësinë të gdhendin emrat e tyre në një statujë të vërtetë të Lilith!

Ja se si të hyni në konkurs:

  • Paraqisni dëshminë e fitores - pamje nga ekrani nëpërmjet Twitter, ID-ja juaj e BattleNet dhe hashtag-u #Diablo4Hardcore.
  • Nisni garën herët në mëngjes më 1 qershor. Aplikimet mbyllen me 4 qershor.

Për të marrë pjesë në konkurs, lojtarët duhet të shënojnë llogarinë zyrtare të Diablo në Twitter. Këtu mund të lexoni rregullat zyrtare këtu.

Diablo 4

Mbani në mend se kjo është më e lehtë të thuhet se sa të bëhet, pasi modaliteti hardcore në Diablo është vdekje e përhershme! Pasi të vdisni, nuk mund të riprodhoni, që do të thotë se karakteri juaj dhe gjithë plaçka që keni mbledhur do të shkojë në tym.

Ndër lajmet e tjera për Diablo 4, u bë e ditur për embargon e rishikimeve të lojës! Prisni deri më 30 maj për të lexuar mendimet e kritikëve për versionin e plotë të lojës dhe për të dhënë verdiktin tuaj.

Diablo 4 lëshohet më 6 qershor për PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S dhe PC. Ata që kanë blerë Ultimate Edition do të mund të luajnë më 1 qershor.

Blizzard është duke përforcuar ndërtimin e publikimit dhe së fundmi publikoi një trailer kinematografik që paraqet kastin. Në trailerin me pjesëmarrjen e aktorëve të gjallë, heronjtë luftojnë me demonët dhe njerëzit. Përveç kësaj, vëmendje i kushtohet njerëzve që kërkojnë ndihmë.

Traileri është atmosferik pasi shfaq një nga elementët më të rëndësishëm të Diablo 4 - atmosferën e zymtë. Gjatë rrjedhës së tregimit, lojtarët pritet të takojnë vazhdimisht njerëz që kërkojnë ndihmë. Videoja tregon të gjitha klasat e personazheve që do të jenë në fillim të lojës më 6 qershor.

Lexoni gjithashtu:

Burimimp1
Artikuj të tjerë
Regjistrohu
Njoftoni për
mysafir

0 Comments
Shqyrtime të ngulitura
Shiko të gjitha komentet
Regjistrohu për përditësime
Popullore tani