Motoçikletë Edge 30 Neo
realme 10 4 G
Root NationLojëraLajme për lojëratËshtë publikuar një traileri i lojës me 4K 60 fps për Corsairs Legacy

Është publikuar një traileri i lojës me 4K 60 fps për Corsairs Legacy

-

Studioja ukrainase Mauris, e cila zhvillon lojën Corsairs Legacy, ka lançuar një lojë në gjuhën ukrainase. Youtube-kanali lojë, dhe sot publikoi një trailer të lojës 4K 60 fps. Ekipi planifikon të përgatisë përmbajtje unike në gjuhën ukrainase dhe të mbulojë më tej të gjitha lajmet në lidhje me zhvillimin e Corsairs Legacy në këtë kanal. Gjithashtu, një lokalizim i plotë ukrainas iu shtua lojës, duke përfshirë zërin e linjave të personazheve.

Siç është përmendur tashmë, zhvilluesit e lojës Trashëgimia e Corsairs kanë lëshuar një trailer të ri të lojës 4K 60 fps për betejën detare dhe hipjen në Corsairs Legacy. Në të, ukrainasit nga Mauris treguan një lojë të vërtetë në gjendjen aktuale të zhvillimit, të cilën mund ta shikoni më lart. Ekipi Corsairs Legacy planifikon të krijojë një seri lojërash RPG rreth piratëve dhe betejave detare.

Corsairs_Legacy

Corsairs Legacy është një veprim pirat në stilin e Corsairs të famshëm, i cili është krijuar në motorin e lojës Unity. Në qendër të komplotit është kontrabandisti Jack Rackham, i cili me vullnetin e fatit bëhet pirat. Loja u njoftua në prill 2021 dhe fillimisht ishte planifikuar të lëshonte një modalitet RPG të bazuar në tokë në 2021, me zhvillim të mëtejshëm në faza (të planifikuara për të shtuar betejat detare në 2022 dhe një botë të hapur në 2023). Në fund të vitit 2021, lëshimi i Corsairs Legacy u shty për në vitin 2022. Nëse nuk do të ishte për një fqinj të çmendur, ndoshta nuk do të kishte më ndryshime në orarin e zhvillimit. Aktualisht, lëshimi i lojës së parë Corsairs Legacy, e cila supozohet të fillojë një seri të re, është planifikuar për vitin 2023 (data e saktë nuk dihet ende).

Trashëgimia e Corsairs

Zhvilluesit planifikojnë të shfaqin përmbajtje më ekskluzive në festivale versionet demo të lojërave në Steam, të cilat do të zhvillohen më 6 shkurt 2023. Ndërkohë, të interesuarit mund të shtojnë Corsairs Legacy në listën e tyre të dëshirave të Steam, në mënyrë që të jetë më e lehtë të gjurmosh të gjitha lajmet dhe të mos humbasësh asgjë interesante.

Trashëgimia e Corsairs

Ju mund ta ndihmoni Ukrainën të luftojë kundër pushtuesve rusë. Mënyra më e mirë për ta bërë këtë është të dhuroni fonde për Forcat e Armatosura të Ukrainës përmes Savelife ose përmes faqes zyrtare NBU.

Lexoni gjithashtu:

BurimiMaurice

Artikuj të tjerë

Regjistrohu
Njoftoni për
mysafir

4 Comments
Më të rejat
Më të vjetrit Më popullorja
Shqyrtime të ngulitura
Shiko të gjitha komentet

Regjistrohu për përditësime

Popullore tani