Oukitel WP21 Ultra
realme 10 4 G
Root NationAksesorë celularë

Aksesorë celularë

Rishikimi i Ulanzi ST-27: Si të zgjidhni një kapëse smartphone?

Në përgjithësi, një pyetje e çuditshme, dakord. Pse të zgjidhni fare një klip për telefonat inteligjentë? Ne shkojmë në dyqan, zgjedhim më të lirë në dispozicion - dhe kjo është ajo! Do të jetë e mjaftueshme për...

Karikues me valë COOMOOY 3-në-1: Rishikim i karikimit me valë me MagSafe

Në rishikimin e sotëm, do të flasim për pajisjen e re nga COOMOOY. Ky është një karikues kompakt 3-në-1 që do të jetë i dobishëm për pronarët e iPhone, Apple Shikoni si dhe...

Rishikimi i stendave të laptopëve OfficePro LS111 dhe LS530

Nuk besoj se PC desktop ka vdekur dhe se ky segment i tregut duhet të varroset menjëherë dhe patjetër. Megjithatë, dakord, ka një tendencë për të hequr dorë nga një numër i madh përdoruesish...

Rishikimi Canyon DS-7/8/15: Qendrat e papritura të dobishme dhe me cilësi të lartë të pamohueshme

Gjëja kryesore që duhet të dini për qendrat Canyon DS-7, Canyon DS-8 dhe Canyon DS-15 është se rekomandimi i tyre ka nevojë për kontekst. Unë patjetër...

Rishikimi Canyon CSZ-01, CSZ-02 dhe CZS-03: Çanta shpine për bagazhet e dorës së linjave ajrore me kosto të ulët

Kur çantat e shpinës për bagazhet e dorës të linjave ajrore buxhetore - si RYANAIR, WIZZAIR, EasyJet, e kështu me radhë - mbërritën për inspektim, pyetja e parë ishte...

Rishikimi i Backbone One PlayStation Edition: Ende loja më e mirë për celularët, por ku janë përmirësimet?

Më pyesni se sa i interesuar jam për temën e lojërave të lëvizshme, dhe unë do të them jo shumë. As lojëra celulare, as të gjitha llojet e bashkëngjitjeve interesante për telefonat...

Si të rregulloni Zhiyun Smooth Combo 5? 5 idetë e mia për softuerin

Duke mos gjetur një vend për Zhiyun Smooth 5 Combo, një stabilizues celular me mbushje të jashtëzakonshme harduerike dhe, mirë, softuer shumë jo të jashtëzakonshëm, vendosa...

Rishikimi i GameSir X3 Type-C: Tasti i lojërave celular i përditësuar me ftohës

Në këtë përmbledhje, ne do t'i hedhim një vështrim kontrolluesit të ri të lojërave GameSir X3 Type-C dhe do të mësojmë se si t'i bëjmë lojërat celulare sa më komode. Sot, lojërat celulare janë në krye të…

Rishikimi i stabilizatorit të telefonit inteligjent Zhiyun Smooth 5 Combo

Unë do të them menjëherë se stabilizuesi Zhiyun Smooth 5, veçanërisht në konfigurimin Combo, nuk duhet të jetë stabilizuesi juaj i parë në jetë. Dhe e dyta, ka shumë të ngjarë ...

Rishikimi i rasteve ZWM Eco – Si të mbroni iPhone dhe natyrën tuaj

Kutitë e iPhone janë një temë po aq e vjetër sa… iPhone. Është interesante të mendosh se prodhuesit e këtyre aksesorëve të smartfonëve mund të fitojnë më shumë se shumë marka elektronike.

Rishikimi i Moshi Muto: Çanta shpine, çanta, çantë? Transformator 3 në 1!

Për të qenë i sinqertë, unë jam disi dyshues për gjërat që janë të pozicionuara si universale. Ndodh shpesh që në ndjekje të shumëfunksionalitetit të hidhet në treg një produkt...

Rishikimi i mbulesës së tastierës me prekje Logitech Combo për iPad Air - Si ta ktheni tabletin tuaj në një laptop

Debatet nëse një tablet mund të zëvendësojë një laptop kanë vazhduar për një kohë të gjatë, por me ngadalësi. Konsensusi mbetet i njëjtë - jo, nuk mundet. Por ndonjëherë mjafton. Sidomos...

Pasqyrë e kartës së kujtesës Apacer R100 microSD 512 GB

Gjysmë terabajti i kapacitetit, përkatësisht 512 GB, konsiderohet pothuajse niveli fillestar për pajisjet kompjuterike. Por në telefonat inteligjentë, kjo shifër është ende domethënëse dhe...

Rishikimi i EcoFlow River Max: Stacioni portativ buxhetor

Imagjinoni për një sekondë që keni një kuti në magazinë tuaj me sende, përmasat e së cilës janë pak më të mëdha se kutia për tharëse flokësh ose një tenxhere. Kjo kuti peshon...

Pasqyrë e stacioneve të karikimit me valë Canyon WS-303 dhe WS-501

Gjëja kryesore që duhet të dini për stacionin e karikimit Canyon WS-501 është prania e një plejade të tërë LED ultravjollcë për dezinfektimin e objekteve të ngarkuara, duke përfshirë ...

Rishikimi i Stabilizuesit të AI të Hohem iSteady V2: 10 nga 10, dhe për qindarka!

E dini çfarë? Nuk më intereson se cilat veçori ka Hohem iSteady V2 AI. Ky mund të jetë stabilizuesi më i frikshëm në botë (paralajmërimi për spoiler - nuk është),…

Pasqyrë e Kompleteve Mobile Sennheiser për regjistrim video

Historia e krijimit të Sennheiser Mobile Kit, në të gjithë diversitetin e saj, tingëllon si një përrallë me një fund të lumtur. Fakti është se ne qytetarët e thjeshtë-konsumatorë-blerës e njohim kompaninë...

Rishikimi i mikrofonit Synco MMic-U3: Topa Hipermobile!

Imagjinoni një mikrofon që ju lejon të dëgjoni nivelin e regjistrimit, të shkurtoni zhurmën, të karikoni përmes Type-C, por kushton si mikrofonat e markës, të cilët janë të privuar nga të gjitha këto! Dhe...

Rishikimi i karikimit me valë Moshi Sette Q me shtesën Moshi Flekto për Apple Shikojnë

Moshi është një kompani amerikane që prodhon aksesorë të nivelit premium për pajisje Apple. Premium do të thotë cilësi e mirë, por me çmime shumë të larta. Në këtë rishikim...

Moshi VersaCover për iPad Pro 11″/ Rishikimi i ajrit: Si ju pëlqen origami?

iPad është një tablet shumë i mirë, por një iPad në një kasë është edhe më i mirë. Sepse, së pari, mbrohet nga fatkeqësitë e fatit dhe së dyti, mbulon, si rregull, jo vetëm...

Pasqyrë e kartës së kujtesës Apacer R100 UHS-I U3 V30 A1 128 GB

E dini, unë nuk kam bërë asnjë rishikim të kartave të kujtesës për kaq shumë kohë, saqë jam pak i ndryshkur në këtë temë. Dhe është e qartë pse - disa telefona inteligjentë modernë...

Video: Rishikimi i stabilizatorit celular Zhiyun Smooth XS

Sot kam në duar një nga produktet e reja, steadicam Zhiyun SMOOTH-XS. Le të shohim se çfarë mund të na ofrojë ky model dhe sa cilësor është...

Rishikimi i GameSir X2 Bluetooth Gamepad: Bërja e kyçjes në Android!

Duke marrë parasysh që kam xhiruar 20 orë gjatë javëve të fundit me një revole të vetme celulare që kam luajtur me GameSir G4 Pro,…

Rishikimi i stabilizatorit të telefonit inteligjent Zhiyun Smooth Q3

Pavarësisht se stabilizimi i telefonave inteligjentë për momentin po përmirësohet çdo muaj, vetëm flamurtarët e grupeve të caktuara e kanë atë të paktën...

Rishikimi i stabilizatorit DJI OM 4: Zbuloni pse është një bestseller

"Jo, ai është një bestseller gjithsesi!" - kjo ishte përgjigja për ofertën time origjinale për të bërë një rishikim të DJI OM 4. Një stabilizues që shitet vërtet si i nxehtë...

Video: Përmbledhje Xiaomi 70mai Jump Starter 11100 mAh — Ne e ndezim makinën nëse bateria është e shkarkuar

Sot kam në duart e mia një vegël interesante për shoferët, e cila mund t'ju ndihmojë vërtet në momentin e duhur. Unë do të tregoj për Xiaomi 70mai Jump Starter. E thënë thjesht, është...