Motoçikletë Edge 30 Neo
realme 10 4 G
Root Nationlajmlajme ITAsgjë nuk e ka zbuluar përfundimisht dizajnin e smartfonit të saj të parë

Asgjë nuk e ka zbuluar përfundimisht dizajnin e smartfonit të saj të parë

-

Pasi publikoi pjesë të vogla të pjesës së pasme të telefonit si ngacmues në fillim të kësaj jave, Nothing ka publikuar një imazh të plotë të pjesës së pasme të telefonit të shumëpritur Nothing (1). Ai tregon një kamerë të dyfishtë të pasme të pozicionuar vertikalisht dhe gjithashtu një blic në anë. Ju mund të shihni butonat e kontrollit fizik në faqet anësore.

Telefoni (1)

Telefoni ka një panel të pasmë transparent dhe dizajni të kujton trupin e veshit Nothing (1) në të bardhë. Gjithashtu përmban një spirale të madhe karikimi me valë në mes. Sipas informacioneve të disponueshme, kapaciteti i kësaj të fundit do të jetë 4500 mAh.

Telefoni ka një dizajn të ngjashëm me iPhone abo Galaxy S22. Zmadhimi në fund të panelit të pasmë tregon numrin e modelit A063 së bashku me tekstin Nothing Technology Limited dhe UK.

Telefoni (1)

Dje, kompania publikoi një video nga prapaskenat e zhvillimit të Phone (1) me bashkëthemeluesin e Akis Tom Howard dhe CEO Carl Pei. Edhe pse shumica e vendeve ku shfaqet telefoni në video ishin të turbullta, vendet ku telefoni është i dukshëm tregojnë se sa i madh do të jetë.

Kujtojmë që kompania tashmë ka konfirmuar se Nothing Phone (1) nuk do të ketë kornizë nën ekran. Telefoni thuhet se fuqizohet nga një Snapdragon 7 Gen 1 SoC, një kamerë e pasme 64 megapikselë, një kamerë ultra e gjerë 12 megapikselë, një kamerë e përparme 20 megapikselë dhe siç thamë, një bateri 4500 mAh me mbështetje për karikim të shpejtë me tel 5W. Sipas thashethemeve të tjera, risia do të marrë një ekran 6,55 inç me një rezolucion prej 1080×2400 piksele (format Full HD+) dhe një shpejtësi rifreskimi prej 90 ose 120 Hz. Sasia e memories flash do të jetë së paku 128 GB.

Telefoni (1)

Ne duhet të mësojmë më shumë detaje në javët në vijim përpara se telefoni të zbulohet zyrtarisht muajin e ardhshëm.

Ju mund ta ndihmoni Ukrainën të luftojë kundër pushtuesve rusë. Mënyra më e mirë për ta bërë këtë është të dhuroni fonde për Forcat e Armatosura të Ukrainës përmes Savelife ose përmes faqes zyrtare NBU.

Lexoni gjithashtu:

Artikuj të tjerë

Regjistrohu
Njoftoni për
mysafir

0 Comments
Shqyrtime të ngulitura
Shiko të gjitha komentet

Regjistrohu për përditësime

Popullore tani