Motoçikletë Edge 30 Neo
realme 10 4 G
Root Nationlajmlajme ITNgjarja e parë e këtij viti Samsung Galaxy Unpacked do të bëhet më 1 shkurt

Ngjarja e parë e këtij viti Samsung Galaxy Unpacked do të bëhet më 1 shkurt

-

Samsung ka konfirmuar se ngjarja e saj e parë Galaxy Unpacked e vitit do të zhvillohet më 1 shkurt, drejtpërdrejt dhe transmetohet në internet. Ndërsa imazhi ngacmues për ngjarjen nuk na jep shumë informacion, ai përmban tre dritat e vëmendjes që mund të japin një aluzion të vogël të asaj që do të vijë në ngjarje.

Ndoshta pjesa më e rëndësishme e njoftimit të sotëm është kjo Samsung po hap zyrtarisht rezervimet për telefonat inteligjentë të ardhshëm Galaxy, dhe për të festuar, po ofron deri në 100 dollarë kredi. Kompania ofron një kredi prej 50 dollarë nëse rezervoni një pajisje dhe 100 dollarë nëse rezervoni dy pajisje. Vërtetimi në faqen e rezervimit do të thotë që një smartphone Galaxy dhe një laptop Galaxy Book duhet të rezervohen për të marrë kreditin e plotë.

Ngjarja e parë e këtij viti Samsung Galaxy Unpacked do të bëhet më 1 shkurt

Në pjesën më të madhe, kjo ka të ngjarë të jetë vetëm maja e ajsbergut kur bëhet fjalë për stoqet. Ne te shkuaren Samsung ishte i njohur për ofrimin e çmimeve dhe stimujve agresivë kur lançoi pajisjet e saj për herë të parë, dhe nëse e kaluara është ndonjë tregues, ky version i ardhshëm nuk do të jetë përjashtim. Samsung gjithashtu pretendon se duke u regjistruar, përdoruesit do të marrin vlerën më të lartë të shkëmbimit në internet gjatë periudhës promovuese. Sa për kërkesat e rezervimit, thjesht dërgoni emrin, mbiemrin dhe adresën e emailit. Sigurohuni që të kontrolloni kutinë tuaj postare për të konfirmuar regjistrimin tuaj.

Samsung Galaxy unpacked

edhe pse Samsung nuk zbulon se çfarë do të jetë në shfaqje, kompania ka të ngjarë të prezantojë telefonat inteligjentë të serisë Galaxy S23. Ekziston gjithashtu një mundësi që mund të prezantojë laptopë të rinj Galaxy Book. Përsëri, nuk do ta dimë me siguri deri më 1 shkurt, por fatmirësisht kjo nuk është shumë larg. Nëse dëshironi të filloni procesin e rezervimit të telefonit inteligjent të ardhshëm Galaxy, sigurohuni që të vazhdoni nga lidhjapër të plotësuar informacionin tuaj. Kredi shtesë që ofron Samsung, do të jetë në dispozicion vetëm nga 10 janari deri më 1 shkurt.

Ju mund ta ndihmoni Ukrainën të luftojë kundër pushtuesve rusë. Mënyra më e mirë për ta bërë këtë është të dhuroni fonde për Forcat e Armatosura të Ukrainës përmes Savelife ose përmes faqes zyrtare NBU.

Lexoni gjithashtu:

Artikuj të tjerë

Regjistrohu
Njoftoni për
mysafir

0 Comments
Shqyrtime të ngulitura
Shiko të gjitha komentet

Regjistrohu për përditësime

Popullore tani