Root Nationlajmlajme ITFestivali veror “Games to be” ka nisur në Steam

Festivali veror “Games to be” ka nisur në Steam

-

Më 13 qershor, në orën 20:00 me orën Kiev, filloi shërbimi i shpërndarjes dixhitale Steam festivali i radhës "Games to be" (Steam Next Fest), të cilin Valve e quan "një festë e inovacioneve të ardhshme". Ju kujtojmë se "Igram buty" ofron për t'u njohur me projekte që ende nuk janë publikuar, si nga fillestarë ashtu edhe nga zhvillues me përvojë, si dhe për të parë transmetime live me pjesëmarrjen e tyre.

Avull

Më shumë se 1200 versione demo janë në dispozicion si pjesë e festivalit "Let's Be Games". Ne ofrojmë një përzgjedhje të pjesëmarrësve më interesantë:

  • një gjuajtës Trepang2 si FEAR
  • horror i shkollës së vjetër Signalis
  • Strategjia e bazuar në kthesa Hard West 2 në mjedisin e Perëndimit të Egër
  • Lojë me letra taktike Ash of Gods: The Way
  • seri muzikore interaktive We Are OFK dhe shumë të tjerë.

Vlen të përmendet se disa nga demonstrimet në përsëritjen aktuale të Games to Be u vunë në dispozicion për shqyrtim përpara fillimit të festivalit (siç janë Signalis dhe Cult of the Lamb), por ende konsiderohen pjesëmarrës. Për lehtësinë e lundrimit, projektet pjesëmarrëse në faqen e festivalit ndahen në kategori. Në faqen kryesore, demonstrimet e disponueshme mund të renditen sipas filtrave: zhanër, nënzhanër, stil vizual, temë, etj.

Avull

Përsëritja aktuale e "To Be Games" do të përfundojë më 20 qershor në orën 20:00 me kohën e Kievit. Festivali tjetër i ngjashëm i versioneve demo është planifikuar për në fillim të tetorit të këtij viti (datat e sakta ende nuk janë zbuluar).

METAL GEAR SURVIVE
METAL GEAR SURVIVE
zhvilluesi: Argëtim Konami Dixhital
Çmimi: $ 29.99

Por kjo nuk është e gjitha! publikojnë Konami drejton vetë Shitje e botuesit Konami me zbritje deri në 90% për një kohë të kufizuar! Shkojne per lidhje, për të zgjedhur një lojë interesante si METAL GEAR SURVIVE, ku mund të kurseni deri në 080%. METAL GEAR SURVIVE bazohet në lojën e pandryshuar të aksionit të fshehtë të METAL GEAR SOLID V dhe prezanton elementë të rinj eksplorimi dhe mbijetese, duke krijuar një përvojë të re të guximshme. Kjo është një degë e historisë kryesore të METAL GEAR SOLID V, e cila zhvillohet në një univers të çuditshëm alternativ. Krijoni karakterin tuaj dhe mësoni të mbijetoni. Mblidhni burime, krijoni armë, ndërtoni një kamp bazë dhe eksploroni të panjohurën ndërsa zhvilloni aftësitë e mbijetesës që ju nevojiten në këtë mjedis armiqësor.

KRIMITETI
KRIMITETI
zhvilluesi: Argëtim Konami Dixhital
Çmimi: 0

Ose, për shembull, CRIMESIGHT Standard Edition, i cili mund të blihet me një zbritje prej -33% deri më 23 maj. Një lojë e re simulatori mister ku një lojtar luan kundër një lojtari tjetër! Në CRIMESIGHT, lojtarët do të duhet të luftojnë njëri-tjetrin në një betejë të zgjuarsisë. Në këtë përplasje të së mirës dhe së keqes, a mund ta mposhtni kundërshtarin tuaj dhe të dilni në krye?

Ju mund ta ndihmoni Ukrainën të luftojë kundër pushtuesve rusë. Mënyra më e mirë për ta bërë këtë është të dhuroni fonde për Forcat e Armatosura të Ukrainës përmes Savelife ose përmes faqes zyrtare NBU.

Lexoni gjithashtu:

Burimiavulli

Artikuj të tjerë

Regjistrohu
Njoftoni për
mysafir

0 Comments
Shqyrtime të ngulitura
Shiko të gjitha komentet

Regjistrohu për përditësime

Popullore tani