Motoçikletë Edge 30 Neo
realme 10 4 G
Root Nationlajmlajme ITDërgesat me shumicë Xiaomi Mi Smart Band 7 në Kinë tejkaloi 1 milion...

Dërgesat me shumicë Xiaomi Mi Smart Band 7 në Kinë tejkaloi 1 milion njësi

-

Duke mos u shfaqur ende në tregun botëror, Xiaomi Ne Band 7, sipas Xiaomi, përsa i përket dërgesave tejkaloi 1 milion copë. Gjithashtu duhet pasur parasysh se ka kaluar më pak se një muaj nga hyrja në tregun vendas kinez.

Xiaomi Band 7

Xiaomi Mi Smart Band 7 është i pajisur me një ekran AMOLED 1,62 inç, peshon 13,5 g, ka më shumë se 100 numra, mbështet super sfondet dinamike të Marsit dhe zgjat 14 ditë me një karikim të vetëm të baterisë. Mi Band 7 vjen me byzylykë antibakterialë në gjashtë ngjyra, monitoron vazhdimisht nivelin e përmbajtjes së oksigjenit në gjakun e përdoruesit, plus mbështet 120 mënyra sportive.

Xiaomi Band 7

Duke qenë se byzylyku ​​është i certifikuar nga BIS, ai duhet të lançohet së shpejti në tregun indian. Dhe pastaj në më shumë tregje globale. Çmimi i versionit evropian të këtij byzylyku ​​inteligjent do të jetë nga 50 deri në 60 euro. Nëse duhet të besohet një rrjedhje e fundit.

Ju mund ta ndihmoni Ukrainën të luftojë kundër pushtuesve rusë. Mënyra më e mirë për ta bërë këtë është të dhuroni fonde për Forcat e Armatosura të Ukrainës përmes Savelife ose përmes faqes zyrtare NBU.

Lexoni gjithashtu:

Burimigizchina

Artikuj të tjerë

Regjistrohu
Njoftoni për
mysafir

0 Comments
Shqyrtime të ngulitura
Shiko të gjitha komentet

Regjistrohu për përditësime

Popullore tani