Motoçikletë Edge 30 Neo
realme 10 4 G
Root NationlajmLajmet e kompanisë

Lajmet e kompanisë

EKSA po ofron kufjet e reja të lojrave me valë E1000 WT me një zbritje

EKSA ka krijuar, pa ekzagjerim, një nga kufjet e tyre më të mira për lojëra që nga themelimi i markës në 2018. Kufjet e reja të lojrave me valë EKSA E1000...

OUKITEL ofron një mini tabletë RT3 të mbrojtur me 50% zbritje me rastin e premierës botërore

Prodhuesi i njohur kinez i pajisjeve OUKITEL njoftoi se më 21 dhjetor 2022, do të nxjerrë në treg mini-tabletin e tij të parë të mbrojtur - OUKITEL RT3. Një tablet i mbrojtur as që do të zgjasë shumë...

Smartfoni kryesor i mbrojtur OUKITEL WP21 ofrohet me 50% zbritje

OUKITEL prezantoi së fundmi smartfonin e ri të mbrojtur të flamurit WP21, i cili tani është i disponueshëm në Aliexpress me një zbritje të madhe për blerësit e hershëm. Publikime autoritare...

Ofertë speciale e së Premtes së Zezë - një zbritje në fshesën me korrent të robotit Lydsto R1 Pro

Kompania Lydsto (nën-markë Xiaomi, e cila është e angazhuar në prodhimin e pajisjeve elektroshtëpiake për shtëpinë) u bën një ofertë fitimprurëse atyre që e duan pastërtinë, por nuk duan të shpenzojnë kohë për të...

OUKITEL lëshon një flamurtar të mbrojtur WP21 të bazuar në një procesor 6 nm

Në prag të së Premtes së Zezë, OUKITEL prezanton smartfonin e parë me procesor 6 nm. Flamurtari OUKITEL WP21 është i certifikuar sipas standardeve IP68, IP69K dhe gjithashtu plotëson ushtrinë...

OneOdio po ofron kufjet sportive OpenRock Pro me një zbritje në shitjen 11.11

Kufjet sportive shpesh shkaktojnë parehati gjatë përdorimit të zgjatur - të tilla si modelet brenda kanalit, ose thjesht bien nga veshët, si në vesh. Opsioni më i mirë është...

Fshesat me korrent të robotëve Dreame ofrohen me zbritje deri në 68%

Kompania Dreame, në prag të Ditës Botërore të blerjeve 11.11 - shitja më e madhe e dyqanit online AliExpress - njoftoi zbritje në një numër produktesh të saj, në veçanti, në fshesat robotike Dreame Bot...

Karikuesi Toocki GaN USB-C për 67 W deri më 11.11 jepet me -25% zbritje

Kompania Toocki bëri një gjë shumë të dobishme - aftësinë për të ngarkuar të gjitha pajisjet tuaja me një karikues të vetëm universal. Po flasim për Toocki GaN USB-C të ri me një dalje të madhe...

Shitet: Lydsto W2 robot fshesë me korrent për pastrim të thatë dhe të lagësht me zbritje prej 36%

Marka Lydsto, e cila zhvillon dhe prodhon pajisje shtëpiake dhe është pjesë e korporatës Xiaomi, prezantoi një ofertë speciale për fshesën e saj robotike Lydsto W2 me veçori...

Zbritje e re: Ora inteligjente Kumi KU6 me IP68 dhe thirrje Bluetooth për vetëm 25 dollarë

Risia e fundit e kompanisë Kumi, ora inteligjente KUMI KU2 Pro, nuk pati kohë të freskohej, pasi marka u rikthye me një tjetër lajm edhe më të këndshëm - pritet të dalë në ditët në vijim...

Foxtrot.ua shpall një lotari të pajisjeve: një tastierë lojërash është në listë

Arsyeja e dhuratave është unike, sepse dyqani online i shitësit të famshëm ukrainas Foxtrot feston ditëlindjen. Ne tregojmë detajet. Emri i domenit "foxtrot.com.ua" për faqen e internetit të një rrjeti me pakicë të amvisërive dhe...

Toocki po ofron një karikues dhe kabllo të ri 33W GaN USB-C me zbritje

Prodhuesi i aksesorëve të energjisë Toocki ka nxjerrë së fundmi disa modele të reja të aksesorëve të karikimit, veçanërisht një karikues të ri 33W GaN USB C me...

Shitjet e vjeshtës NordVPN 68% zbritje + 3 muaj falas

Ofruesi i njohur i shërbimit VPN dhe zhvilluesi i softuerit të sigurisë NordVPN njofton fillimin e shitjes së tij të vjeshtës me oferta dhe zbritje ekskluzive në të gjitha paketat...

Oclean shpall "Mid Year Sale" - zbritje për furçat e dhëmbëve dhe aksesorët

Furçat e dhëmbëve janë artikuj që duhet t'u kushtojmë shumë rëndësi, sepse efikasiteti i tyre është shumë i rëndësishëm për shëndetin tonë. Dhe furçat elektrike të dhëmbëve të famshme...

Një përzgjedhje e gjerë risive: cila teknikë zgjidhet më shpesh nga ukrainasit?

Çfarë marke pajisjesh dhe aksesorësh blejnë më shpesh ukrainasit? Përgjigja për këtë pyetje është mjaft e qartë - teknika nga Apple. Produkte nga inxhinierët dhe zhvilluesit më të mirë...

Shitja e familjes Oclean vazhdon - çmime të volitshme për furçat e dhëmbëve dhe ujitës

Ritmi i jetës moderne është vazhdimisht në rritje, ne jemi gjithmonë të zënë me disa gjëra - të rëndësishme dhe jo aq të rëndësishme, por koha me familjen është e paçmuar. Bëjini vetes pyetjen...

realme sjell telefonin inteligjent C25Y me një kamerë të trefishtë në tregun e Ukrainës

realme fillon shitjet në Ukrainë të një përfaqësuesi të denjë të linjës së buxhetit dhe telefonave inteligjentë të njohur të serisë C - C25Y. Sipërfaqja me teksturë e pjesës së pasme të risisë mbron nga gjurmët e gishtërinjve dhe...

realme prezantoi smartfonin më të mirë të lojrave në Ukrainë

Dhe këtu është lajmi i mirë! Më 30 nëntor, shitjet e një smartphone super sensacional do të fillojnë në Ukrainë - realme GT Neo 2. Stili, teknologjia e avancuar, çmimi modest —...

Citrus lançoi një transmetim eSports direkt nga vitrina: një rekord 30 ditësh

Nëse nuk dinit si të kombinoni sportet elektronike, bamirësinë dhe Librin e Rekordeve Guinness - Citrus do t'ju tregojë tani. Së pari, për të mbledhur transmetues premtues nën kujdesin e eSports...

Xiaomi po jep një super zbritje në POCO M4 Pro 5G të ri deri në shitjen e 11.11

Kohët e fundit Xiaomi prezantoi smartfonin e ri M4 Pro 5G nën markën POCO dhe tashmë po e ofron atë me një çmim të reduktuar në shitjen vjetore 11.11 në Aliexpress. Telefoni...

Xiaomi njoftoi një shitje globale të pajisjeve të saj deri më 11.11 nëntor.

Më 11.11, do të ofrohen zbritje të mëdha në AliExpress për disa produkte njëherësh Xiaomi: telefonat inteligjentë, kufjet dhe shumë më tepër. Lista e të gjitha pajisjeve dhe kodeve promovuese për secilin...

TCL po ofron një zbritje të madhe në TCL 10 Pro të saj në AliExpress deri më 11.11

Kur dëgjoni për TCL, ju ndoshta mendoni për televizorët, por kjo kompani nuk është e panjohur për prodhimin e telefonave inteligjentë. TCL është pas disa...

Bashkohuni me Super Shitjen e Tronsmart në Aliexpress!

Në prag të Shitjes së Madhe më 11 Nëntor, shumë prodhues ofrojnë zbritje dhe promovime në pajisjet e tyre. Nuk ka mbetur jashtë as Tronsmart. Kompania prezanton të parën...

Nxitoni të porosisni paraprakisht MacBook-in e ri në Citrus

Tifozët Apple tashmë kanë filluar të porosisin paraprakisht linjën e sapo prezantuar MacBook. Sot ju tregojmë se kur do të dalin në shitje produktet e reja dhe me çfarë superfuqish do të merrni...

Kamera IP IMILAB C21 po shitet në AliExpress me një zbritje të madhe

Marka IMILAB, e cila është pjesë e ekosistemit Xiaomi, mban shitje nga data 11 deri ne 15 tetor. Në dyqanin e tij zyrtar online në AliExpress, ju mund me një zbritje të konsiderueshme...

IMILAB shpall çmime speciale për modelet e reja të orëve inteligjente W12 dhe W11

IMILAB, një kompani tashmë e njohur për kamerat e saj CCTV me AI, po nxjerr në treg dy orë inteligjente të jashtëzakonshme. I pari është W12, që synon të jetë…