Motoçikletë Edge 30 Neo
realme 10 4 G
Root NationlajmLajmet e kompanisëSmartfoni kryesor i mbrojtur OUKITEL WP21 ofrohet me 50% zbritje

Smartfoni kryesor i mbrojtur OUKITEL WP21 ofrohet me 50% zbritje

-

Kompania OUKITEL rishtazi prezantuar Smartfoni i ri i flamurit, i mbrojtur nga flamuri WP21, tashmë i disponueshëm në Aliexpress me një zbritje të madhe për blerësit për herë të parë. Publikimet autoritare e kanë quajtur tashmë "smartphone-i më i mbrojtur i vitit 2022". Pajisja ofrohet me zbritje deri në 50% për 11 302 UAH, oferta vlen deri me 29 nentor.

OUKITEL WP21

Ngjashëm me markat e njohura të smartfonëve iPhone, Samsung abo Huawei, OUKITEL WP21 mori një procesor 6nm me performancë të lartë dhe një shpejtësi rifreskimi 120 Hz, i cili kënaq 99% të aplikacioneve të zakonshme të lojërave si Forge of Empires, League of Legend dhe Alto's Odyssey. Kamera kryesore SONY 64M, kamera profesionale e shikimit natën SONY dhe kamera makro GALAXY kapin 99% të detajeve, duke regjistruar çdo moment me cilësi mahnitëse.

OUKITEL WP21

Një risi e paprecedentë është ekrani i dyfishtë, kjo veçori shënon fillimin e një epoke tjetër. Përdoruesi mund të kontrollojë muzikën, thirrjet, bluetooth-in dhe kamerën me një lëvizje pa e kthyer telefonin. 12 GB RAM dhe 256 GB memorie e brendshme është një tjetër veçori e këtij telefoni.

OUKITEL WP21

OUKITEL WP21 plotëson të gjitha kërkesat e udhëtarëve dhe turistëve, pa humbur pamjen profesionale dhe funksionet e një smartphone. OUKITEL WP21 është në gjendje t'i rezistojë shiut, banjave të diellit ose rënies në një pellg. Telefoni është i certifikuar IP68, i cili kombinon 3 karakteristika të rëndësishme: qëndrueshmëri, edhe kur është në kontakt me pluhurin dhe lëngjet, rezistencën ndaj diapazoneve ekstreme të temperaturave, të nxehta ose të ftohta dhe rezistent ndaj ujit kur bie në kontakt me ujin.

OUKITEL WP21

OUKITEL WP21 gjithashtu ideale për turne botërore, temperatura ekstreme dhe rrethana të paparashikueshme, sepse bën pikërisht atë që premton: mbetet i paarritshëm edhe në kushte ekstreme.

OUKITEL WP21

Ju mund ta ndihmoni Ukrainën të luftojë kundër pushtuesve rusë. Mënyra më e mirë për ta bërë këtë është të dhuroni fonde për Forcat e Armatosura të Ukrainës përmes Savelife ose përmes faqes zyrtare NBU.

Lexoni gjithashtu:

BurimiOUKITEL

Artikuj të tjerë

Regjistrohu
Njoftoni për
mysafir

6 Comments
Më të rejat
Më të vjetrit Më popullorja
Shqyrtime të ngulitura
Shiko të gjitha komentet

Regjistrohu për përditësime

Popullore tani