Root NationlajmLajmet e kompanisëPremiera botërore në AliExpress - KIESLECT prezanton orën inteligjente Ks Pro

Premiera botërore në AliExpress - KIESLECT prezanton orën inteligjente Ks Pro

-

Marka e famshme KIESLECT njofton shfaqjen e një ore inovative inteligjente KIESLECT Ks Pro në linjën e saj të pajisjeve të veshura. Kjo pajisje kombinon funksionalitetin e shkëlqyer, teknologjinë moderne dhe dizajnin elegant. Fillimi i shitjeve - 12 qershor, ora 10:00 Koha e Kievit, dhe kjo datë përkon me 8 vjetorin e markës. Pra, për nder të kësaj, prodhuesi bën një ofertë fitimprurëse - nga 12 deri më 18 qershor, çmimi i Ks Pro do të jetë $95 me një kod ekskluziv KIESKSPRO, e cila jep një zbritje $10.

KIESLECT Ks Pro

KIESLECT Ks Pro e pajisur me një ekran të madh AMOLED 2,01 inç me rezolucion 410×520, në të cilin është e lehtë të shikoni të dhënat për gjendjen e trupit, monitorimin e rrahjeve të zemrës ose treguesit gjatë sportit. Pajisja ka një kuti të qëndrueshme çeliku inox me një kristal safiri rezistent ndaj konsumit dhe përdoruesi mund të zgjedhë një nga dy rripat për të rregulluar aksesorin për t'iu përshtatur rasteve të ndryshme ose preferencave personale. Gjithashtu është i certifikuar IP68, që do të thotë se është rezistent ndaj pikave të shiut dhe djersës dhe mund të lani duart me të.

KIESLECT Ks Pro

Orë e zgjuar KIESLECT Ks Pro pajisur me një funksion të saktë të monitorimit të rrahjeve të zemrës, të fokusuar në sistemin kardiovaskular. Vlen të shtoni pragun tuaj të rrahjeve të zemrës dhe pajisja do t'ju njoftojë kur të zbulojë një rritje të rrahjeve të zemrës në këtë nivel.

Ks Pro

Kjo është veçanërisht e rëndësishme gjatë sporteve aktive, dhe KIESLECT Ks Pro, meqë ra fjala, ka 100 mënyra sportive të integruara, duke përfshirë vrapimin, çiklizmin, notin, jogën, etj. Ora do të regjistrojë kohën e stërvitjes, kaloritë e djegura dhe ndryshimet në rrahjet e zemrës, në mënyrë që përdoruesi të vlerësojë efektin e stërvitjes.

KIESLECT Ks Pro

KIESLECT Ks Pro mbështet një lidhje të qëndrueshme Bluetooth 5.2, falë së cilës ju mund të merrni lehtësisht thirrje, mesazhe dhe njoftime hyrëse nga rrjetet sociale. Sistemi inovativ KIES 2.0 ofron një ndërfaqe përdoruesi më të shpejtë dhe më të butë. Ai integrohet lehtësisht me aplikacionin e kompanisë dhe përdoruesit do ta kenë të përshtatshëm të futin të dhëna të reja ose të rishikojnë informacione të tilla si niveli i stresit, gjumi ose analiza e frymëmarrjes. KIESLECT Ks Pro gjithashtu mbështet cilësimet e personalizuara të ndërfaqes, duke përfshirë temat, sfondet dhe miniaplikacionet.

Ks Pro

KIESLECT Ks Pro pajisur me një sërë veçorish praktike për të ndihmuar përdoruesit të maksimizojnë produktivitetin e tyre. Këto përfshijnë kryerjen e shumë detyrave me ekran të ndarë, Find Me për të gjetur pajisjet e humbura, lojëra të integruara, përgjigje zanore ndaj mesazheve për të kursyer kohë dhe njoftime inteligjente.

KIESLECT Ks Pro

Në përgjithësi, një orë inteligjente KIESLECT Ks Pro projektuar për një audiencë të gjerë. Është elegant, shumëfunksional dhe i përshtatshëm. Dhe ajo që është më e këndshme - nga ora 10:00 me kohën e Kievit më 12 qershor deri në orën 09:59 më 18 qershor mund të blihet vetëm për $95 me kod promovues KIESKSPRO, e cila jep një zbritje $10.

KIESLECT u themelua në vitin 2015 dhe synon të ndryshojë perceptimin e industrisë së orëve inteligjente. Ai fokusohet në kreativitetin, origjinalitetin dhe teknologjinë e avancuar me valë, duke frymëzuar njerëzit të përballen me sfidat, të shtyjnë kufijtë dhe të përmirësojnë veten e tyre. Më shumë informacion rreth orës së re inteligjente dhe produkteve të tjera të kompanisë mund të gjeni në faqen zyrtare të internetit KIESELECT.

Lexoni gjithashtu:

BurimiKIESELECT
Artikuj të tjerë
Regjistrohu
Njoftoni për
mysafir

0 Comments
Shqyrtime të ngulitura
Shiko të gjitha komentet
Regjistrohu për përditësime
Popullore tani