Root NationlajmLajmet e kompanisëKeni kohë për të blerë para datës 27.03 - zbritje në tabletët N-one NPad Pro dhe...

Keni kohë për të blerë para 27.03 Marsit - zbritje në tabletët N-one NPad Pro dhe Air

-

N-one NPad Pro është një tablet Android me një raport të shkëlqyer çmim-performancë. Ekrani 10,36K në qelizë 2 inç me rezolucion 2000×1200 dhe dizajn pa kornizë dhe trup metalik i japin pajisjes një pamje premium. Por çmimi për të nuk është aspak premium, veçanërisht nëse e porositni pajisjen tani në dyqanin zyrtar në AliExpress. Çmimi i rregullt i tabletit është $178, por gjatë periudhës promocionale mund të kurseni $10, dhe me kodin e dyqanit 328 NONEPRO - më shumë $20. Kështu që pajisja do t'ju kushtojë $148. Promovimi skadon 27 mars о 08:59 koha e Kievit. Ndaj nxitoni!

N-one NPad Pro

Tableti N-one NPad Pro është i pajisur me një procesor UNISOC T8 me 616 bërthama, 8 GB RAM LPDDR4 dhe 128 GB memorie flash UFS. Ekziston edhe mbështetje për kartat microSD deri në 1 TB. Kjo, së bashku me një ekran të madh, mjafton për shikim të rehatshëm të videove, rrjeteve sociale, lajmeve, detyrave të punës dhe madje edhe lojërave, megjithëse jo në cilësimet maksimale.

N-one NPad Pro

Tableti funksionon me Android 12 dhe ka një bateri 6600 mAh nën kapak me mbështetje për karikim të shpejtë 18 W. Një karikim i plotë është i mjaftueshëm për 8 orë shikim të videos. Gjithashtu, NPad Pro është i pajisur me module Wi-Fi dhe Bluetooth, ka një portë USB Type-C për karikimin dhe transferimin e të dhënave, një fole për kartën SIM, një fole kufjesh 3,5 mm dhe mbështet 4G. Ka një kamerë 13 megapiksel në anën e pasme dhe një kamerë 5 megapikselë në pjesën e përparme për selfie dhe video thirrje. Në të njëjtën kohë, ai peshon vetëm 450 g, dhe trashësia e tij është 7,5 mm.

N-one NPad Pro

Një tjetër tabletë N-one që mund të blihet me zbritje është modeli NPad Air. Pajisja është e hollë dhe e lehtë, peshon vetëm 400 g dhe ka përmasa 242×164×8,9 mm, kështu që është i përshtatshëm për ta marrë me vete në rrugë dhe për ta përdorur gjatë udhëtimeve. Përparësitë e tabletit përfshijnë një ekran 10,1 inç Full HD IPS me një rezolucion prej 1920x1200, i cili është i shkëlqyeshëm për të parë filma dhe një bateri 6600 mAh.

N-one NPad Pro

N-One NPad Air funksionon në Android 12, energjia sigurohet nga një procesor Unisoc T4 me katër bërthama, i cili përfshin një bërthamë Cortex-A310 me frekuencë deri në 75 GHz dhe tre bërthama A2 me shpejtësi deri në 55 GHz. Procesori shoqërohet me 1,8 GB RAM dhe 4 GB memorie të përhershme.

N-One NPad Air

Tableti është i pajisur me një fole audio 3,5 mm dhe një port USB Type-C OTG. Gjithashtu ka një kamerë të pasme 5 megapikselë me blic LED dhe një kamerë selfie 2 megapikselë me mikrofon. Pajisja mbështet rrjetin 4G LTE dhe ka një vend të kartës SIM të pajisur me një modul Wi-Fi me dy breza 2,4GHz/5,0GHz dhe GPS. Çmimi i tabletës N-One NPad Air në dyqanin zyrtar të prodhuesit është $108, por nëse e blini AliExpress tek 08:59 27 mars, atëherë mund të kurseni $10, kështu që çmimi përfundimtar do të jetë $98.

Lexoni gjithashtu:

BurimiAsnje
Artikuj të tjerë
Regjistrohu
Njoftoni për
mysafir

0 Comments
Shqyrtime të ngulitura
Shiko të gjitha komentet
Regjistrohu për përditësime
Popullore tani