E shtunë, 24 shkurt 2024

desktop v4.2.1

Root Nationmë tepër

më tepër

Rishikimi i videos së TV më të mirë Samsung 65″ Neo QLED 8K QN900C (2023)

Sot po shqyrtojmë një TV që hap horizonte të reja përshtypjesh. Ekran i pakufizuar me diagonale 65" me rezolucion rekord 8K, dizajn i shkëlqyer minimalist i Infinity One, ultra preciz...

Rishikimi i inverterit të pavarur Sumry HGS 5500W dhe baterisë Sunjetpower 100AH​​51V

Sot do të shqyrtojmë një palë - një inverter të pavarur Sumry HGS 5500W dhe një bateri Sunjetpower 100AH51V dhe do t'ju tregojmë pse është e nevojshme, si të instaloni gjithçka dhe ...

Pasqyrë e Tabelës Turn Vivat D-26: Bli ukrainisht

Imagjinoni habinë time 4 vjet më parë kur mësova se tavolina ime Vivat Turn D-26, të cilën e bleva përmes një pale të tretë...

Rishikimi ASUS ExpertWiFi EBR63: ruter për biznes

ASUS ExpertWiFi EBR63 nuk është ruteri i parë i kompanisë Tajvaneze i krijuar për biznes, por është i pari në linjën e re ExpertWiFi. Shpejtësi e tmerrshme Wi-Fi në kafene, palestra...

Pompimi BMPCC4K: disk 2 TB + 4 orë energji në SmallRig 3085

Ju mund ta konsideroni këtë material një përmbledhje të një kombinimi të dy komponentëve nga SmallRig - SmallRig SD-01 3479 dhe SmallRig 3085. Për këtë të fundit, doja shumë të bëja...

Rishikimi ASUS ROG Rapture GT6: Sistemi rrjetë për lojtarë

Jeni një lojtar i etur që kalon orë të panumërta në botën virtuale? Pastaj sistemi Mesh ASUS ROG Rapture GT6 është vetëm për ju. Sistemi Wi-Fi Mesh është bërë i njohur...

Samsung Neo QLED 2023: TV jashtëzakonisht i hollë dhe super i fuqishëm

Kompania Samsung vazhdon të befasojë përdoruesit me teknologjitë më të fundit. Këtë herë duam t'ju prezantojmë me linjën e televizorëve revolucionarë Neo QLED me rezolucion 4K (3840×2160)...

Pasqyrë e shatërvanit për macet Xiaomi Shatërvan i zgjuar i kafshëve shtëpiake

Së fundmi u njohëm me dy pajisje Xiaomi, i dobishëm për pronarët e kafshëve shtëpiake. Ne filluam me Ushqyesin Smart Pet - një ushqyes inteligjent për macet dhe të vogla...

Rishikimi Xiaomi Ushqyes i zgjuar i kafshëve shtëpiake: një ushqyes inteligjent për kafshët shtëpiake

Xiaomi, siç e dini, prodhon gjithçka. Është e vështirë të emërosh një vegël që nuk është në asortimentin e saj. Ka edhe pajisje për kafshët shtëpiake - përkatësisht një ushqyes inteligjent,...

Mbrojtja nga rrjedhjet dhe siguria nga zjarri nga Ajax: Rishikimi i WaterStop, LeaksProtect dhe FireProtect 2 RB

Mendoj se të gjithë kanë pasur situata kur kanë dalë nga shtëpia dhe më pas në të gjithë mënyrën si mendon: a e kam mbyllur derën, e kam fikur ujin, e kam fikur sobën apo...

Rishikimi i pastruesit të ajrit Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro: Really Pro!

Kjo vegël m'u dërgua për shqyrtim në fund të pranverës, kur lulëzimi i bimëve pengoi shumë njerëz të jetonin. Vetëm me rekomandimin - shikoni se sa e dobishme është gjëja! Për fat të keq,...

Rishikimi i LAMAX T10 DVR: Siguria juaj në rrugë

Regjistruesit video janë bërë një atribut i domosdoshëm i çdo shoferi modern. Ky “mik udhëtimi” jo vetëm garanton regjistrimin e rrugëve individuale, por monitoron sigurinë tuaj dhe informon...

Bli ukrainas! Pasqyrë e prizave Ajax Socket Type F

Në artikullin e fundit në lidhje me sistemin e sigurisë Ajax, unë përmenda, së pari, për sensorë të ndryshëm të të gjitha llojeve të monoksidit të karbonit, dhe, së dyti, për prizat inteligjente të modelit Ajax Socket ...

Ne pompojmë Ulanzi Coman Zero Y: Ndërrimi i kokës, VC4 dhe Ulanzi U-190

Pothuajse menjëherë pasi postova një përmbledhje të trekëmbëshit premium Ulanzi Coman Zero Y, mora një mesazh që thoshte se tashmë kam disa ...

Rishikimi KIVI 43F750NB: Një televizor i përballueshëm me një ekran të mirë

Sot kemi një televizor tjetër KIVI për shqyrtim - KIVI 43-inç 43F750NB. Ky është një model FHD me Smart TV, matricë IPS në një dizajn të këndshëm modern....

Rishikimi i Ulanzi Falcam F22: Montime me lëshim të shpejtë ultra-portativ!

Nëse keni një produksion video me buxhet të mesëm, ose studion tuaj, por ëndërroni vetëm për Arri/RED, atëherë në të vërtetë nuk jeni audienca ideale për shpejtësi të lartë...

Rishikimi i televizorit KIVI 4U50NB 750K: i madh, i bukur, i lirë

Sot po shqyrtojmë një televizor 50 inç KIVI 50U750NB nga linja më e fundit e markës. Ky është një model interesant dhe modern 4K (i cili për vitin 2023 është mjaft...

Rishikimi i Ajax Hub 2 Plus, Ajax MotionCam dhe më shumë

Në këtë artikull, unë do të flas për një grup aksesorësh që janë të nevojshëm për monitorimin e depërtimit të elementëve të padëshiruar kriminalë në shtëpi. Ky është Ajax Hub 2...

Pasqyrë e skuterit elektrik Acer Skuter elektrik 5 AES015

Sot kam një ekzaminim Acer Skuter Elektrik 5 AES015 ─ Skuter elektrik i lartë nga Acer... Kanë Acer jo aq shumë modele të skuterëve elektrikë, Acer ES...

Rishikimi i kamerës së veprimit xhepi SJCAM C300: buxheti 4K

SJCAM është një markë e njohur kineze e njohur për kamerat e saj të mira dhe në të njëjtën kohë të përballueshme të veprimit dhe një gamë të gjerë aksesorësh për produktet e saj. Sot një interesante...