E enjte, 22 shkurt 2024

desktop v4.2.1

Monitoruesit

Monitor Samsung Odyssey Ark: lojërat e një brezi të ri

Publiku i lojërave është gjithmonë shumë kërkues ndaj teknologjive të reja. Ajo nuk ka nevojë vetëm për teknologji me cilësi të lartë, por vërtet inovative për të marrë përvojën maksimale të lojës. Ajo ndihmon...

Monitoroni rishikimin ASUS ProArt Display PA329CV: një mjet profesional për artistët

ASUS ProArt Display PA329CV është një monitor profesional 32 inç 4K i krijuar për dizajnerët, artistët dhe të gjithë ata që punojnë me përmbajtje multimediale. Nga ai ASUS e plotësoi atë ...

Rishikimi i AOS CQ32G3SU: Monitor i lakuar i lojërave 2K 165Hz

E dini, pas muajve të parë pas monitorëve të lakuar, nuk e kuptoja plotësisht se si mund të zgjidhni diçka tjetër për lojëra. Kështu që. Modele per zyre...

Rishikimi i UPERFECT X Pro LapDock: Gjithmonë një monitor, ndonjëherë një laptop

M'u desh shumë, shumë më tepër kohë për të gjetur dhe rishikuar një monitor të jashtëm me bateri nga sa mendoja se do të bëja. Po kërkoja gati një vit më parë...
00:06:42

Video: Përmbledhje Philips 272E1GAEZ - Monitor universal i lojërave 144 Hz

Kur bëhet fjalë për monitorët e lojërave, gjëja kryesore është një imazh me cilësi të lartë, dhe nëse plotësohet nga një dizajn elegant dhe një çmim i përballueshëm, atëherë është përgjithësisht i lezetshëm....
00:07:22

Video: Rishikimi AOC CQ32G3SU/BK: Monitor lojrash 32″

Me heroin e videos së sotme, gjithçka është e qartë - monitori AOC CQ32G3SU/BK është zgjedhur për ekranin e tij të madh diagonal dhe të lakuar. Sigurisht, këto janë avantazhe domethënëse, por çfarë tjetër...

Vështrim i përgjithshëm i monitorit kryesor ASUS Rog Swift PG32UQ

Rishikimi i fundit që shkrova këtë vit është i monitorit kryesor ASUS ROG Swift PG32UQ. Krenaria e kompanisë, më e freskëta, e mbushur me patate të skuqura, më e lezetshme, më e lezetshme, e lartë dhe e shtrenjtë. Por e gjithë e tij...

Rishikimi i monitorit të lakuar Philips 325E1C

E megjithatë, përvoja e mëparshme dikton fuqimisht gjendjen shpirtërore. Do të duket, mirë, pse mund të jem i lumtur që një monitor me buxhet të mesëm ka Philips 325E1C...

Rishikimi Huawei MateView GT: Monitor 3K me shirit zanor

Huawei MateView GT është monitori i parë i lojrave nga Huawei. Ajo tërheq vëmendjen jo vetëm me rezolucion të lartë të imazhit, por edhe me një shirit zanor të integruar. Por...

Rishikimi i monitorit AOC CU34G2/BK: Pothuajse flamurtar?

Monitori i lojërave AOC CU34G2/BK është një model ultra i gjerë, shumë i lakuar me një shpejtësi të lartë rifreskimi dhe një çmim mjaft tërheqës. Pyetja është se sa tërheqës është çmimi...

Video: Përmbledhje ASUS ProArt Display PA279CV – Monitor super cilësor 4K!

Sot do të shqyrtojmë ASUS ProArt Display PA279CV, një monitor i krijuar për të punuar me përmbajtje multimediale në një nivel të lartë. Ai mori një matricë cilësore të ngjashme me ato...

Monitoroni rishikimin Huawei MateView: Çfarë fshihet pas bukurisë së jashtme?

Pavarësisht mosmarrëveshjeve me SHBA-në, gjiganti kinez po ecën mirë Huawei po shkojnë mirë, kompania po zgjeron në mënyrë aktive gamën e saj. Nga telefonat, orët, laptopët Huawei kalon dhe...

Rishikimi i AOC Q27T1: Monitori më i sofistikuar i kompanisë?

Nëse keni besuar me naivitet se AOC prodhon ekskluzivisht monitorë lojërash, thjesht shikoni këmbën e modelit AOC Q27T1. Dhe në përgjithësi, aplikoni ...

Video: Përmbledhje Philips 346B1C, një nga monitorët më të mirë 34 inç

Sot kam një ekzaminim Philips 346B1C. I projektuar për rehati maksimale, ky monitor ka një diagonale tërheqëse 34 inç dhe një dizajn klasik. Por si...

Monitoroni rishikimin ASUS TUF Gaming VG259QR: Sporte elektronike të përballueshme

Në dispozicion dhe eSports. Kjo është mënyra se si stafi i PR e pozicionoi modelin e monitorit për mua ASUS TUF Gaming VG259QR. Dhe tashmë nga kjo frazë, si një djalë me përvojë, kuptova ...

Rishikimi i një monitori të lirë ASUS VY249HE: Çmimi i drejtë dhe kujdesi shëndetësor

Në rishikimin e sotëm, do të flasim për një monitor IPS të përballueshëm 23,8 inç ASUS VY249HE. Në këtë monitor, prodhuesi i kushton një theks të veçantë kujdesit për shikimin dhe shëndetin...

Monitoroni rishikimin ASUS ROG Swift 360 PG259QN: 360 Hz nuk është për të gjitha paratë në botë!

Oh, dhe çfarë është kjo me ne. 360 Herc? Por një person sheh një maksimum prej 4 gigahertz e gjysmë, katër bërthama dhe tetë rryma! Ose...

Rishikimi i monitorit AOC AGON AG2QX 273K: I pashëm 27 inç

Unë do t'ju tregoj se si është - monitori AOC AGON AG 273 QX më jep ndjenja kontradiktore. Nga njëra anë, është një pajisje e shkëlqyer, në përgjithësi...

Monitoroni rishikimin ASUS TUF GAMING VG279Q1A: Një kategori e mesme cilësore

Më thuaj këtë - sa je i gatshëm të paguash për një monitor që mund të plotësojë me qetësi dëshirat e tua... mesatare, të themi? Frekuencë e lartë, interpretim ngjyrash me cilësi të lartë,...

Video: Rishikimi i monitorit AOC Q27T1 - IPS dhe 2K: A është e mjaftueshme për këtë punë?

Sot do të flasim me ju për një monitor profesional për ata njerëz që kujdesen për një foto me cilësi të lartë dhe një rezolucion të mirë. Unë kam një AOC Q27T1 për testim ...