E hënë, 4 dhjetor 2023

desktop v4.2.1

Aksesorë për PC

Rishikimi i GamePro MK80 dhe GamePro MK85: Mekanikë fillestare?

Gjëja më e rëndësishme që duhet të dini për GamePro MK80 dhe GamePro MK85 është se ato janë tastiera mekanike të sinqerta, duke përfshirë ato me madhësi të plotë. Dhe pothuajse ...

Rishikimi i Logitech MX Mechanical Mini për Mac: Më në fund mekanik për Mac

Bota e tastierave mekanike është e çuditshme - vërtet e çuditshme. Analogjia më e afërt është komuniteti audiofil, i cili shpesh kritikohet për fiksimin e tij ndaj tingujve joekzistues dhe veçorive mitike të kabllove. Por...

Rishikimi i mikrofonit të Studio Takstar PC-K850: Secili për vete

Me lejen tuaj, unë do ta ndaj këtë rishikim në dy pjesë. E para do të jetë një rishikim i drejtpërdrejtë i Takstar PC-K850, një mikrofon studio kardioid kondensator me një përbërje shumë interesante dhe...

Përmbledhje e linjës së mikrofonit të ampligame fifine: A6V, A6T, A6VW, A8, A8W, AM8, A8 Plus dhe A9

Rishikimi, verifikimi dhe rekomandimi i ALL-it të disponueshëm në serinë Ukrainase Ampligame, seria Aka, nga Fifine. Më saktësisht, mikrofonat transmetues Fifine A6V, Fifine A6T, Fifine...

Rishikimi i tastierës me valë Keychron K3 Pro

Në fakt, sado që do të doja të mos i tërhiqja nuancat kombëtare në rishikimin e tastierës me valë, por sa më shumë mendoj për Keychron K3 Pro ...

Rishikimi ASUS TUF Gaming M3 Gen II: miu ultra i lehtë dhe i gjithanshëm

Sot mora një maus lojrash për inspektim ASUS TUF Gaming M3 Gen II. Siç mund ta shihni nga emri, ky është një model TUF i përditësuar...

Rishikimi i mikrofonit të transmetimit Fifine AmpliGame AM8

Rishikimi i tekstit të Fifine AmpliGame AM8 nuk do të jetë aq interesant sa videoja - ku e testoj si me një kabllo 3 m ashtu edhe me...

Rishikimi Hator Rockfall 2 Mecha TKL: Cool Mecha për 55 dollarë

Sot kam për shqyrtim Hator Rockfall 2 Mecha TKL, një version i përditësuar dhe i përmirësuar i Hator Rockfall TKL Mecha të parë. Nga ndryshimet kryesore:...

Rishikim Hator Hyperpunk 2 USB 7.1: Kufje lojrash + kartë zëri për 60 dollarë

Sot dua t'ju prezantoj me kufjet e lojërave Hator Hyperpunk 2 USB 7.1. Në thelb është një paketë kufjesh dhe karte zëri Hator Hyperpunk 2…

Pasqyrë e minjve të disponueshëm të lojërave Canyon Shadder GM-321 dhe Canyon Braver GM-728

Ky përmbledhje supozohej të ishte një artikull tjetër në lidhje me minjtë e lojrave të përballueshme. Ne kemi pasur tashmë rishikime të këtij lloji dhe ato rezultuan jashtëzakonisht të njohura. Megjithatë, unë...

Rishikimi i LAMAX Heroes General1: Një kufje lojrash me një dizajn ergonomik dhe tingull të shkëlqyeshëm

Tregu modern i pajisjeve audio është në gjendje t'i ofrojë përdoruesit shumë modele për çdo portofol. Përveç kësaj, ne mund të gjejmë pajisje të ngjashme në të njëjtin segment çmimesh. Çfarë...

Rishikimi i tastierës së lojërave me valë ASUS ROG Azoth: në rrugën drejt zakonit

Para se të fillojmë rishikimin, le të mendojmë pak për tastierat. Këta aksesorë kompjuterikë kanë pushuar prej kohësh të jenë thjesht pajisje periferike: tani ato janë, para së gjithash, me cilësi të lartë dhe shumëfunksionale...

Rishikimi i tastierës Akko 3098N Black & Cyan: Një vend i mirë për të filluar

Në fillim të rishikimit, kërkohet drejtpërdrejt një shaka se kjo tastierë është e vetmja gjë nga familja "3090" që mund të përballosh. Por duke pasur parasysh...

Rishikimi i miut të lojërave Razer Cobra Pro: komoditeti, hijeshia dhe unike

Një mouse lojrash moderne, çfarë duhet të jetë? Çfarë funksionesh dhe karakteristikash duhet të ketë? A ndikojnë teknologjitë më të fundit në zhvillimin e një klase kaq të lashtë pajisjesh...

10 fakte rreth Cougar Puri Mini: Tastiera ime e parë 60%.

Unë kurrë nuk kam marrë një tastierë 60% dhe e kam menduar si diçka që mund të më lërë në sy. Por Cougar Puri Mini është… pothuajse një sukses….

Një përmbledhje e konzollave mikser Fifine SC1, Fifine SC3 dhe Fifine SC6

Ju nuk e keni idenë se sa e lehtë ishte të bësh diçka dembel dhe të shpejtë nga ky material. Epo, domethënë, unë kam tre mikser nga ...

Rishikimi i Gamepad Turtle Beach Recon Cloud

Kam dëgjuar vazhdimisht nga lojtarët që tastiera e lojës nga Xbox nuk është më e përshtatshme për lojëra. Për më tepër, kjo u tha jo vetëm nga tifozët e guximshëm të Xbox. Unë vetë...

Rishikimi i Cougar Fusion SF: Karrigia juaj e parë e lojërave?

Po, unë u përgjigjem pyetjeve menjëherë. Unë rekomandoj Cougar Fusion SF si një dozë të parë, si të thuash, për të kuptuar se sa e dobishme, e përshtatshme dhe...

Rishikimi i tastierës mekanike sportive Bloody S98

Bloody S98 Sports është më e përballueshme nga të gjitha tastierat mekanike që më ranë për shqyrtim brenda një dite. Por në të njëjtën kohë - më e njohura, ...

Rishikimi dhe krahasimi i kufjeve për lojëra FIFINE Ampligame H6 dhe H9

Do të filloj duke treguar pak për vetë markën FIFINE. E themeluar në vitin 2009, është një prodhues premium i teknologjisë audio, përkatësisht pajisje audio, mikrofona dhe...