Shqyrtime të komponentëve të PCPC dhe monoblloqeVideo: Përmbledhje Acer Aspire C24-1650 - Një pajisje e vërtetë gjithçka-në-një për punë

Video: Përmbledhje Acer Aspire C24-1650 – Një pajisje e vërtetë gjithçka-në-një për punë

-

Monobllok Acer Aspire C24-1650 kursen hapësirë ​​në desktop, heq qafe një tufë kabllosh, por në të njëjtën kohë kryen të gjitha funksionet e një PC standard. Prandaj, sot do ta shqyrtojmë më në detaje për të kuptuar nëse ia vlen vëmendjen tonë.

Acer Aspire C24-1650

Specifikimet Acer Aspire C24-1650:

 • Procesori: Intel Core i3-1115G4 me dy bërthama (3,0-4,1 GHz)
 • Kapaciteti RAM: 8 GB
 • Kapaciteti SSD: 512 GB
 • Karta video: Intel UHD Graphics, e integruar
 • Lloji i matricës: IPS
 • Ekrani: 23,8" Full HD
 • Rezolucioni: 1920×1080
 • Softueri i parainstaluar: Windows 10 Home 64bit
 • Fuqia BJ: 65 W (BJ e jashtme)
 • Ndërfaqja e rrjetit: 1 Gbit/s
 • Portat e pasme: 1×USB 3.2 Gen1, 2×USB 3.2 Gen2, 1×HDMI, 1×LAN (RJ-45), 1× fole audio
 • Portet nga poshtë: 1×USB 2.0, 1×lexues kartash
 • Moduli WiFi i parainstaluar: Po
 • Për më tepër: kamerë e integruar në internet, mikrofon i integruar, altoparlantë të integruar, lexues kartash
 • Seti i dorëzimit: monoblock, furnizimi me energji elektrike, maus, tastierë, dokumentacion
 • Disku optik: jo
 • Aftësia e montimit VESA: Nuk ka aftësi montimi VESA
 • Përmasat: 489,90×379,58×37,10 mm
 • Pesha: 4 kg
 • Vendi i regjistrimit të markës: Kina (Tajvan)
 • Vendi i prodhimit: Kina
 • Garancia: 12 muaj

Lexoni dhe shikoni gjithashtu:

Yura Havalko
Yura Havalko
Një bloger rishtar që thjesht shkrep komente për telefonat inteligjentë dhe pajisje të ndryshme IT. Unë përpiqem të zhvilloj dhe përhap gjuhën ukrainase në Youtube. Kanali im quhet Olyad UA.
Regjistrohu
Njoftoni për
mysafir

0 Comments
Shqyrtime të ngulitura
Shiko të gjitha komentet
Artikuj të tjerë