Shtojcat

Aplikacionet e Windows #20 – Tube fantastike

Sot, në seksionin mbi aplikacionet për Windows, do të njihemi me Awesome Tube - një program klienti për një shërbim video YouTube. Dhe na ndihmoi të shkruajmë një përmbledhje...

Aplikacionet e Windows #19 – Trello

Si pjesë e seksionit mbi aplikacionet interesante për Windows, sot do të flasim për Trello - jo një program tipik planifikues për çdo projekt dhe detyrë. Si...

Aplikacionet e Windows #18 – Kolazhi i fotografive

Ne vazhdojmë kolonën tonë mbi aplikacionet interesante për Windows. Herën e fundit folëm për mjetin e lezetshëm të marrjes së shënimeve Evernote. Sot do të flasim pak për...

Aplikacionet e Windows #17 - Evernote

Ne vazhdojmë të njihemi me aplikacione interesante për Windows. Pika kryesore e programit të sotëm ishte aplikacioni i njohur planifikues Evernote, për të cilin ndoshta shumë prej jush e keni dëgjuar/ditur. Le të...

Aplikacionet e Windows #16 – Regjistruesi i ekranit Pro

Sot, si pjesë e seksionit tonë mbi aplikacionet Windows, do të flasim për mjetin Screen Recorder Pro. Me ndihmën e tij, ju mund të bëni pamje nga ekrani, të regjistroni video me...

Aplikacionet e Windows #15 – Lexues PDF

Duke vazhduar seksionin për aplikacionet e Windows, sot do të flasim për një mjet për të punuar me skedarët PDF - PDF Reader. Një laptop na ndihmoi të shkruanim këtë përmbledhje Huawei MateBook X...

Aplikacionet e Windows #14 – Adobe Lightroom

Në vazhdim të rubrikës “Aplikacionet e Windows”, do të flasim për Adobe Lightroom-in e famshëm. Nuk ka gjasa që ky redaktues fotografie të ketë nevojë për një prezantim të veçantë, pasi shumica e lexuesve ndoshta e kanë përdorur të paktën një herë ...

Aplikacionet e Windows #13 – Spotify

Njëherë e një kohë, në Galaxy larg, shumë larg... Epo, Galaxy mund të mos jetë aq larg, por ka kohë që kemi dëgjuar lajme nga seksioni i aplikacioneve Windows. Ndaj, nxitojmë të informojmë...

DiskDigger Foto Recovery për Android: Si të rikuperoni fotot e fshira nga karta SD

Problemi i rezervimit të të dhënave është veçanërisht i mprehtë këto ditë. Përdoruesit masivë shpesh neglizhojnë rregullat bazë të mirësjelljes dixhitale dhe nuk i ruajnë të dhënat në cloud ose...

Si të hiqni objektet nga fotot në Android dhe iOS? Programi TouchRetouch do të ndihmojë!

Si të hiqni objektet nga një foto? Ju ndoshta keni hasur në një problem të ngjashëm më shumë se një herë. Dhe zgjidhja është shumë afër! Mundësitë e aplikacioneve moderne për telefonat inteligjentë befasojnë edhe...
00: 05: 09

Video: Rikuperoni skedarët duke përdorur Hetman Partition Recovery

Hetman Partition Recovery është produkti kryesor i rikuperimit të të dhënave nga Hetman Software. Programi përdor një algoritëm inovativ për kërkimin e të dhënave të fshira, i cili ju lejon të rikuperoni më shumë skedarë...

Rishikimi i Coolmuster Android Eraser. Ne e pastrojmë telefonin inteligjent në mënyrë të besueshme

Duke parë të gjitha marrëzitë që po ndodhin tani Facebook dhe siguria e të dhënave tona personale, po pyesni veten - sa i prekshëm është smartphone juaj? Sa shumë...

Rishikimi i Joyoshare Media Cutter. Një mjet i thjeshtë për redaktimin e videos

Po, kuptoj gjithçka. Fakti që dini të punoni me të gjitha llojet e programeve të redaktimit të videove me të cilat punojnë edhe mjeshtrat e Hollivudit është një gjë e mirë. Por me...

Zgjedhja është: analogët më të mirë falas të programeve të njohura

Nëse jeni kundërshtar i softuerit pirat dhe paguani rregullisht një shumë të mirë për një abonim të paguar, atëherë pse të mos ndaloni zgjedhjen tuaj në analoge falas?...

Softueri im ideal i kamerës Huawei (mendimet pas përdorimit të P20)

Siç e dini shumë prej jush, unë kam vendosur të heq dorë nga SLR në favor të shkrepjes me një smartphone. Domethënë - kam lënë mënjanë Sony SLT-A37...

Si të fshini të dhënat e iPhone në mënyrë të sigurt: Rishikimi i iMyFone Umate Pro

Askush nuk do të argumentojë me faktin se telefonat inteligjentë iPhone përdoren nga miliona njerëz. Apple ka arritur sukses të jashtëzakonshëm dhe shumë janë të lumtur ta blejnë të përdorur...

HD VideoBox – Aplikacioni më i mirë për të parë filma, seriale dhe më shumë

Të gjithëve na pëlqen të shikojmë filma, seriale, programe televizive ose filma vizatimorë të ndryshëm. Ka shumë site të ndryshme për këto qëllime, por shpesh rezultatet e kërkimit janë të pakënaqshme.

Një analog i "Gjeni iPhone" në botën e Android? Pasqyrë e shërbimit "Gjej pajisjen time" nga Google

Shumë prej nesh janë përballur me problemin e mungesës së një telefoni inteligjent, kur, me sa duket, kohët e fundit ai ishte pranë dhe befas nuk mund të...

Rishikimi i aplikacionit MOSST - Transfertat e parave për iOS dhe Android

Një nga detyrat kryesore në punën me paratë, përveç aftësisë për t'i shpenzuar ato në frytet e kapitalizmit të përparuar, është aftësia për t'ia transferuar ato fqinjit tuaj. Nëse...

MIUI 8 Tweaks - zgjerimi i aftësive të MIUI

Ky artikull do të flasë për zgjerimin e aftësive të firmuerit MIUI duke përdorur modulin për Xposed. Udhëzimet e instalimit dhe informacioni që ju nevojitet...