Oukitel WP21 Ultra
realme 10 4 G
Root NationbutëFirmware dhe predha

Firmware dhe predha

Rishikimi i Android Q beta 3 duke përdorur Tecno Spark 3 Pro si shembull

Vitin e kaluar, Google prezantoi një traditë të mirë – bashkëpunimin me prodhuesit e smartfonëve për të rritur aksesin në versionin më të fundit beta të Android. Atëherë kishte vetëm 12 telefona inteligjentë...

A ka jetë në Mars? Windows 10 Mobile dhe rëndësia e tij këto ditë

Windows 10 Mobile është një version i Windows 10 OS i krijuar për pajisjet mobile me një diagonale ekrani deri në nëntë inç. Karakteristika e tij kryesore: sinkronizimi me desktop...

Një përmbledhje e guaskës EMUI 5.0 në një shembull Huawei P9

Bashkëpunimi me Google nuk funksionoi për kompaninë Huawei pa lënë gjurmë, prodhuesi kinez planifikon të përditësojë shpejt telefonat inteligjentë aktualë në Android 7.0. Dhe sigurisht, në...