Ні, я не обмовився. Геймерські вакуумні навушники. Cougar Havoc, так. Розумію, ми всі звикли до того, що ігрові гарнітури зазвичай повнорозмірні, масивні - і у Cougar такі теж є! Але, як виявилося, є і звичайні вакуумні. Розраховані як для використання зі смартфоном, так і для повноцінної роботи з комп'ютером.

Cougar Havoc

Позиціонування на ринку

Вартість Cougar Havoc коливається в районі $ 30, що для звичайної дротової гарнітури вакуумного характеру, звичайно, багато. Втім, для ГЕЙМЕРСЬКОЇ гарнітури - це цілком стерпна ціна, вхідний квиток в середньобюджетний сектор. Так що все досить цікаво.

Читайте також: Огляд універсальної гарнітури Cougar Phontum

Комплектація

Комплект поставки Havoc видає преміальний характер даної моделі. Крім самої, власне, гарнітури, маємо шикарний кейс для її зберігання і цілий розсип різних амбушур.

Cougar Havoc

Причому, як звичайних силіконових, в кількості трьох штук різного розміру, так і ... амбушур з піни з ефектом пам'яті! Теж трьох розмірів.

Cougar Havoc

Крім цього в комплекті йде купа запасних "гачків" в вушну раковину. Ну і паперові гарантія з інструкцією, куди ж без них.

Читайте також: Огляд Cougar Core EX — клавіатура з гібридними перемикачами

Зовнішній вигляд

Навіть якщо не говорити, хто виробник гарнітури, фірмовий стиль Cougar в ній вгадується вже здалеку, ні з чим цей стиль не сплутати. Плаский кабель помаранчевий з одного боку і чорний з іншого, штекер плаский і вигнутий на 90 градусів.

Cougar Havoc

Дизайн вкладишів агресивний. Зовні на корпусі - логотип виробника.

Cougar Havoc

На відстані близько 10 см від вкладишів розташований невеликий блок з мікрофоном і багатофункціональною кнопкою.

Cougar Havoc

Схема управління, якщо що, проста - одинарне натискання для паузи, подвійне для наступного треку, потрійне для попереднього, довге для виклику голосового помічника. Під час телефонного виклику - одне коротке натискання піднімає трубку, тривале - відбій розмови. Ці дії спрацьовують тільки в парі зі смартфоном і, імовірно, ноутбуком - комп'ютер на натискання ніяк не реагує.

Cougar Havoc

Самі вкладиші зроблені з приємного матового пластика, глянцю на гарнітурі немає ніде, що мене радує.

Читайте також: Огляд периферії від Cougar і World of Tanks

Технічні характеристики

У плані начинки Cougar Havoc є чим пишатися. Динаміки 10-мм, причому досить круті графенові. Чутливість -108 дБ, імпенданс - 32 Ом, частотний діапазон приємно вражає і становить від 10 Гц до 20 кГц.

Cougar Havoc

Мікрофон типу MEMS, чутливість становить -42 дБ, частотний діапазон - від 100 Гц до 1,2 кГц. Довжина кабелю становить 115 см, що ... досить небагато. У всякому разі, для геймерської моделі.

Читайте також: 5 причин придбати геймерську мишку-трансформер Cougar 700M

Досвід експлуатації

І начебто поки що все йде до того, що Cougar Havoc - в цілому непогана гарнітура, але абсолютно геймерською не виглядає. Секрет її ось у чому. В принципі, будь-які навушники, навіть без мікрофона, можуть бути геймерськими - досить включити їх в комп'ютер і виводити через них ігрове аудіо.

Але якщо ви зробите це через навушники ... навіть не дешеві, а не призначені для цього, то замість більш-менш об'ємного оточення ви отримаєте просто стереозвук. Ви не зможете зрозуміти, звідки по вас стріляють, де ваші союзники, і навіть музикою насолодиться повною мірою не зможете!

Cougar Havoc

І тут ми підбираємося до головної переваги Cougar Havoc. Об'ємність сцени. Гарнітура чудово симулює оточення в тривимірній площині, навколо гравця - спереду, ззаду, по діагоналях. Так, динаміків у гарнітури всього дві штуки, але вони справляються на відмінно.

Настільки добре, що я просто забував, що сиджу в вакуумних навушниках, а не в великих накладних моделях. Втім, для цього мені потрібно було зробити одну важливу річ. Замінити силіконові амбушюри на піну з пам'яттю. Вони дають відчутний буст низьких частот, прибирають різкі верхні і чудово сидять у вухах.

Cougar Havoc

Настільки добре, що гачки, що йдуть в комплекті, можна навіть не використовувати. Так, виглядають вони красиво і для додаткового кріплення підійдуть, але відчуваються трішки інвазивним елементом в раковині. Не критично, і звикнути можна - але можна і не звикати.

Допитливий читач тут може вигукнути - так виходить, будь-яка вакуумна гарнітура може бути геймерською, якщо у неї якість звуку гарна? В цілому так. Я перевірив це твердження на відносно дешевій провідний гарнітурі Panasonic, і в цілому був приємно здивований тим, наскільки достовірно вона передає тривимірний звук.

Cougar Havoc

Але їй далеко до Cougar Havoc, з якою я в музиці просто розчиняюся. Вже не знаю, чи вінні в цьому великі динаміки, або піна з пам'яттю, але ... Я б використовував ці навушники замість накладних без жодної проблеми. Особливо враховуючи, що в конструкції Cougar Havoc немає екошкіри, яка парить мої вуха як одержима. Так, начебто очевидно, але поки не перевіриш сам, не зрозумієш, наскільки це приємно!

Читайте також: Огляд геймерскої мишки Cougar 600M - знову помаранчевий настрій?

Мікрофон

Є, щоправда, одна деталь, на яку особисто мені наплювати, а ось професійні геймери можуть через неї з гарнітурою не вжитись.

Так, я говорю про мікрофон. Коли він висить внизу, а не знаходиться біля рота, це не ідеальне рішення для кіберспорту - навіть якщо в плані якості аудіо, ізоляції від оточення і передачі тривимірного звуку все бездоганно.

Cougar Havoc

Для кіберспорту, втім, може підійти модель Cougar Atilla. Там мікрофон повноцінно геймерський. Але за якість звуку я ручатися не стану, там динаміки менші. Хоча і не відмовлюся сам помацати цю модель, якщо буде можливість.

Підсумки по Cougar Havoc

Я був здивований, наскільки добре ця гарнітура підходить під геймерские потреби. Вона і музику дозволяє слухати без проблем, і оточення всередині гри передає ідеально, і в вухах сидить як влита. Так, за 900 гривень можна купити накладну гарнітуру ... Але чи потрібно? Тим більше, що Cougar Havoc комфортніше і вуха не парить.

Читайте також: Огляд блока живлення Cougar CMX 850. Агент Оранж

Ціни в магазинах

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя