E3 2017: Metro Exodus офіційно анонсована

Metro Exodus 1

Бестселери по всесвіту Дмитра Глуховського - як книги, так і проекти ігрової спрямованості - буквально благали про продовження. І якщо з книгами все більш-менш в порядку, то спадкоємець Metro 2033 і Metro Last Light був анонсований лише на E3 2017. Ім'я йому - Metro Exodus.

Metro Exodus 3

Гра Metro Exodus офіційно анонсована

Головний герой наступної частини серії - все той же Артем, який, якщо хто не знає, в одній з кінцівок Metro Last Light виживає. Геймплейний ролик, який нам показали громадяни з 4A Games, демонструє 8 хвилин його пригод, причому з замерзлого метро він якимось дивним чином переміщується на квітучу і пахнучу околицю. Яка, втім, теж битком набита мутантами.

Читайте також: Fall Creators Update привнесе в Windows 10 багато нового

Я не буду особливо зупинятися на тому, що нам показали два зброї - дробовик і арбалет, що графіка в відео просто чудова, і відкриті зелені простори в Metro Exodus промальовані найдостойнішим чином. Ні, головним козирем третьої частини повинен стати... відкритий світ. Та сама річ, якої мені так не вистачало в перших двох частинах, через що моїм фаворитом завжди був S.T.A.L.K.E.R.

Шанси у двох схожих, але таких різних ігрових серій, повинні зрівнятися вже в 2018 році. Проект Metro Exodus повинен буде вийти в реліз на звичних нам ПК, PlayStation 4 і Xbox One... Але це не точно.

Джерело: YouTube

Саме цікаве на E3 2017

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя