Fall Creators Update привнесе в Windows 10 багато нового

Fall Creators Update 1

В Microsoft нерідко обіцяють солодкі гори і пудингові берега щодо оновлень - деякі обіцянки виявляються незрозуміло чим ("ігровий режим", хех), але інші реально працюють і реально корисні. Що ж стосується Fall Creators Update, то прийдешнє оновлення повинно буде привнести в ОС багато нового і багато поліпшень старого.
Fall Creators Update 3

Fall Creators Update обіцяє багато змін

Перше і головне зміна - це Acrylic, елемент Fluent Design System, який в свою чергу є аналогом Material Desigh від Google. Філософія з напівпрозорих плиток з чіткими шрифтами повинна буде внести в зовнішній вигляд Windows 10 багато цукерки для очей. Зміни щодо зовнішності торкнуться меню "Пуск" і Центру сповіщеннях.

Читайте також: монітор AOC PDS271 отримав нагороду COMPUTEX 2017 за дизайн

Інші нововведення торкнулися зміни розмірів папок і елементів дизайну, переходи і анімації стали плавніше, візуальні глюки частково були виправлені, в режимі планшета працювати теж стало зручніше. Microsoft Edge стає все краще і краще - тепер він підтримує прикріплення закладок прямо на панель задач і швидкий доступ до них, повноекранний режим на F11, анотації, добавку вкладок в список улюблених.

Самі ж серйозні зміни Fall Creators Update в Windows 10 стосуються розпізнавання почерку і взагалі роботи зі стилусом. Вона була значно прокачана, можна редагувати текст прямо на льоту... А якщо ви втратите свій стилус, Windows підкаже, де ви в останній раз їм користувалися. Ці та інші зміни можна уточнити на сайті Microsoft.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя