Торговий майданчик G2A.com запустив прийом платежів в Україні

g2a valentine 2

«Ура, товагіщі!», як сказавши бі дідусь Ульянов - хоча навряд чи він би став говорити це в честь ще однієї, нехай и маленької, але перемоги капіталізму. Широко відомий в широких колах торгівельний майданчик G2A, який не раз, не п'ять і не десять згадувалався на нашому сайті, офіційно запустив прийом платежів в Україні.

G2A успешно прийшла в Україну

Поповнення стосують G2A Wallet - це внутрішній гаманець G2A, Який дозволяє розплачуватіся без КОМІСІЇ, а такоже Забезпечує безкоштовна захист G2A Shield на покупки. І поповніті гаманець тепер є можлівість и в Україні Завдяк ваучерами, номіналом від 1 до 200 євро.

Що можна купити на даному торговому майданчику? Дуже багато всякого добра, насправді: можна було купити за $8 ліцензійну Windows 10, наприклад; ліцензійний ключ Grand Theft Auto: Vice City за ціною піратськіх дисків з розкладок часів Фаргуса; внутрішньоігрові предмети до CS:GO, DotA 2, картки поповнення в Steam, ігри в Steam/Origin/Uplay/GOG/Battlenet, для комп'ютерів и очок віртуальної реальності. Всього сайт щомісяця відвідує 12 мільйонів чоловік, на ньому працює 260 тисяч продавців, що пропонує 50 тисяч цифрових продуктів. І так, продавців більше, ніж продуктів - це породжує конкуренцію и вигоду для покупця.

Читайте також: компанія Apple придбала додаток для автоматизації процесів Workflow

Поповнити рахунок G2A можна через термінали на зразок EasyPay, Ibox, ПриватБанк, City24, 2Click, E-Pay, PinBank, електронні гаманці а-ля Portmone и GlobalMoney, а також ігрові платформи, такі як LeoGaming. Поповнювати можна и треба в євро, комісії за поповнення немає. Посилання на торгівельний майданчик G2A.com прикріплюємо.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя