Ультра-хардкорний платформер Ghosts 'n Goblins вийшов на Android і iOS

Ghosts 'n Goblins release title

Давно відомо, що я не великий любитель сенсорних екранів, особливо в іграх, і при першій-ліпшій можливості намагаюся переключитися на фізичну клавіатуру або джойстик. У зв'язку з цим новину про вихід на смартфони Ghosts 'n Goblins, одного з найскладніших і культових платформерів часів Nintendo Entertainment System, я спочатку прийняв в багнети. Спочатку.

 Ghosts 'n Goblins 1

Ghosts 'n Goblins тепер і на смартфонах

Насправді компанія Capcom, видавець безлічі класичних проектів, запланувала перенести чотири свої знамениті гри на сенсорні смартфони. Спочатку в Google Play і AppStore з'явився скролл-шутер «1942», а тепер магазини відвідав і платформер Ghosts 'n Goblins. Наступними мають бути... невідомо які проекти - Capcom таємниці не розкриває. Але насправді, нам і поточних цілком вистачить.

Читайте також: Surface Book 2 від Microsoft буде звичайним ноутбуком і з'явиться вже в наступному місяці

Чому? Справа в тому, що Ghosts 'n Goblins - одна з найскладніших ігор в світі і найскладніша гра, що вийшла на NES. Ніякі сучасні Dark Souls або I Wanna Be The Guy не зрівняються з рівнем жорстокості цього платформера - незважаючи на рівні, битком набиті суровими противниками, герой гри вміє витримувати всього два удари, а для закінчення гри її потрібно пройти... двічі поспіль. Плюс - таймер на життя, по три хвилини на кожну.

Зрозуміло, на сенсорних екранах в Ghosts 'n Goblins я б ворогу не побажав грати - але завжди є вибір з Bluetooth-геймпадов! Саме з цієї причини я і передумав брати новина в багнети - з Android завжди є вибір. Придбати гру, до речі, можна в Google Play і AppStore за цілком гідну ціну.

Джерело: 4PDA

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя