Surface Book 2 від Microsoft буде звичайним ноутбуком і з'явиться вже в наступному місяці

surface book microsoft 2 title

Сказати, що Microsoft здивувала споживачів випуском Surface Book, з від'єднуваним дисплеєм - значить, сказати, взагалі-то, правду. Біда в тому, що виробник, швидше за все, не перенесе дану корисну багатьом фічу в Surface Book 2, роблячи майбутній пристрій звичайнісіньким ноутбуком.

 Surface Book

Microsoft Surface Book 2 буде не трансформером, а ноутбуком

Більш того, пристрій буде показано вже в кінці квітня - на це натякає відразу кілька факторів, у тому числі активні чутки про спадкоємця Surface Book, які ходили по Інтернету вже рік. Масла у вогонь підлив сайт DigiTimes, який повідомив, що Microsoft не тільки покаже Surface Book 2 через місяць, але і відмовиться від формату пристрою 2-в-1.

Читайте також: оновлена ​​версія навігаційного додатка Uber корисна і водіям, і пасажирам

У даного джерела двояка репутація - з одного боку, купа повідомлень від DigiTimes виявилася не цілком правдивою, з іншого боку - саме цей сайт передбачив появу на світ трансформера Microsoft Surface Book. Що ж стосується майбутньої новинки, то Surface Book 2 матиме 13,5-дюймовий дисплей... і вартість, що починається з $1000.. Також DigiTimes повідомляє, що виробник продав 500 000 пристроїв Surface Book, так як дана модель не мала великого поширення через конкуренцію з модельним рядом Surface Pro.

Якщо DigiTimes виявиться правий, то нам варто очікувати новий пристрій не тільки дуже скоро, але і з радикально переробленим дизайном, орієнтованим на звичайні ноутбуки. Першу ж версію ви можете придбати на офіційному сайті Microsoft Store.

Джерело: The Verge

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name