У Microids Mega Bundle є 25 ігор за $5

microids bundle 30 title

І знову бандл! На цей раз - від культового розробника Microids в загальному і Бенуа Сокаля зокрема. Компанія недавно відсвяткувала 30 років на ринку, і в честь цього на Bundle Stars пропонується бандл, що містить майже всі ігри від розробника.

 microids 1

Ігри від Microids за $180 за ціною $5

За $1 покупець отримає 7 ігор, включаючи: Action-RPG Darkstone 1999 року випуску, стратегію Haegemonia: Legions of Iron, культовий квест Syberia (не тільки ностальгія, але і дежавю), кумедну казуальну стратегію Monument Builders - Alcatraz, пачку з усієї серії Moto Racer Collection, стратегію Hospital Manager і шутер Iron Storm. Вартість ігор - від $3 до $13.

Читайте також: восьме покоління процесорів Intel залишиться на 14 нанометрах?

За $3,49 отримуємо все вище, а також адвенчури Nicolas Eymerich - The Inquisitor - Book 1: The Plague, Dracula: The Resurrection, Nostradamus: The Last Prophecy, Return to Mysterious Island і Voyage: Journey to the Moon, стратегію Haegemonia: The Solon Heritage, а також адвенчури Return to Mysterious Island 2, Sinking Island, стратегію The Bluecoats: North vs South, жорстокий квест Still Life і ще одну адвенчуру eXperience 112. Більше адвенчур богу адвенчур! Ціна ігор варіюється від $5 до $8.

 microids 2

За $4,99 отримуємо Still Life 2, Bet On Soldier, Nicolas Eymerich The Inquisitor Book II: The Village, Pirates vs Corsairs: Davy Jones's Gold, Dream Chamber, Subject 13 і Syberia II. І так, серед них є адвенчури. Ціна ігор варіюється від $5 до $13. Загалом, заощадити можна $178,75! Посилання надаємо.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name