Офіційно: PlayStation все ж подарує користувачам можливість, яку вони вимагали багато років

РЕКЛАМА

Ось уже багато років користувачі консолей PlayStation вимагали від Sony додати нарешті можливість змінювати ніки, які вони встановили при реєстрації. Це пов'язано з тим, що багато хто вперше додалися у PSN, будучи ще нетямущими школярами. Але такої можливості просто не існувало - до цього моменту.

Краще пізно ніж ніколи

PlayStation

Кілька разів з'являлися чутки, що PlayStation все ж прислухається до гравців, але ні. В останні дні, однак, стало відомо, що «мрія» збудеться - Sony дозволяє змінювати свої псевдоніми. Перший раз поміняти нік не буде нічого коштувати, але наступні зміни обійдуться у 10 доларів. Передплатники PlayStation Plus зможуть поміняти ім'я за 5 доларів.

Змінити нік можна буде у меню налаштувань або на сторінці профілю. Можна буде вибрати можливість відображати і старий нік для того, щоб не бути невпізнаним друзями. Вибрати можна тільки раз - передумати, відображати чи ні старий нік, не можна.

Читайте також: Sony руйнує бар’єр кросплатформеності на PlayStation 4

Є і зворотна сторона монети: не всі ігри будуть підтримувати новий нік. Sony стверджує, що підтримку отримають всі ігри після 1 квітня 2018 року, і взагалі «більшість тайтлів PS4», але проблеми все ж можуть виникнути у користувачів PS3 і PS Vita. Якщо виникнуть якісь складнощі, то компанія дозволить безкоштовно повернути старий нік.

Поки що скористатися можливістю можуть члени програми «прев'ю», яка триватиме до листопада. Решта зможуть перейменуватися на початку 2019.

Джерело: GameSpot

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя