Крутіше «Месників»: Red Dead Redemption 2 побила рекорд першого уїк-енду

Red Dead Redemption

На руках у Rockstar Games черговий хіт - ніби хтось в цьому сумнівався. Їх нове творіння Red Dead Redemption 2 повторює традиційну для компанії історію і б'є всі можливі рекорди. Після першого уїк-енду ми з'ясували, що прибуток від продажів гри склав 725 млн. доларів - це більше, ніж у популярного фільму «Месники: Війна нескінченності».

Головна гра року б'є всі рекорди

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 встановила абсолютний рекорд - ніколи ще гра не стартувала так сильно. Так, Grand Theft Auto V заробила більше грошей за три дні - 1 млрд. доларів, - проте вона дебютувала у вівторок. Що ж стосується блокбастера Disney, то фільм заробив 640 млн. доларів у всьому світі.

В активі Red Dead Redemption 2 і інші рекорди: найбільша кількість попередніх замовлень, найбільші продажі в перший день і рекордне число покупок в перші три дні в PlayStation Network. Навіть на території пострадянського простору магазини відеоігор виявилися під облогою бажаючих придбати гру, яка стала найкращою за все покоління PlayStation 4 і Xbox One на думку критиків.

Читайте також: Жителі світу Red Dead Redemption 2 поводяться інакше, якщо прибрати міні-карту

Нагадаємо, що Red Dead Redemption 2 - продовження культової першої частини, що вийшла на консолях минулого покоління - вийшла 26 жовтня цього року. Крім масштабного світу в одиночній кампанії тайтл буде включати в себе повноцінний онлайн-режим на кшталт GTA Online. Придбати гру на Xbox One можна за посиланням.

Джерело: Variety

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name