Sony додала можливість завантаження ігор з сервісу PlayStation Now

PlayStation Now

Sony розширює можливості сервісу PlayStation Now. Тепер всі бажаючі можуть завантажити ігри для Playstation 4, а також перевидані ігри PS2 на будь-які пристрої. Нагадаємо, PlayStation Now - стрімінг-платформа, яка дозволяє грати в ігри, випущені для пропрієтарних консолей, на ПК, мобільних пристроях, Smart TV і інших гаджетах.

PlayStation Now

PlayStation Now - нові можливості з приємними особливостями

Як повідомляє Sony: "Передплатники PlayStation Now тепер можуть завантажити всі ігри з PS store без будь-яких обмежень". Завантажені ігри будуть підтримувати всі раніше придбані DLC, внутрішньоігрові предмети, а також покращення з PS4 Pro (текстури з високою роздільною здатністю, вдосконалені технології згладжування та інші). Крім того, мультиплеєрні можливості ігор не вимагають підписки на сервіс PlayStation Plus.

PlayStation Now

Читайте також: Не минуло й дня, а хакери вже зламали медіатеку Nintendo Switch Online

"Всі завантажені ігри з PlayStation Now, кожні кілька днів, повинні запускатися з виходом в інтернет. Це необхідно для перевірки підписки на сервіс" - додає Sony.

PlayStation Now

Ті, хто користувався послугами PlayStation Now раніше, зможуть завантажити збереження прогресу. Однак для цього вже знадобиться підписка PlayStation Plus.

PlayStation Now

Читайте також: Nintendo запустила платний сервіс Nintendo Switch Online

До слова, бібліотека ігор стрімінг-сервісу налічує близько 500 ігор з PS2, PS4 і PlayStation 3. Нові користувачі сервісу можуть оформити річну підписку в рамках акції за $99,99. Ті користувачі, які є передплатниками PS Plus, можуть оформити підписку на 3 місяці за $29,99.

Джерело: polygon

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя