Проводити час в смартфоні можна не тільки на шкоду. Наприклад, досить завантажити і встановити додатки, які не вбивають час, а допомагають отримати нові знання. До таких програм відносяться ігрові онлайн-вікторини, що заповнили магазини Apple і Google. У цій статті ми зібрали 10 кращих інтелектуальних ігор на Android і iOS, які допоможуть провести час з користю для мозку. Якщо вашого улюбленого додатка немає в списку, біжіть в коментарі і пишіть в що граєте.

Битва Гениев: Викторина онлайн (BeGenius)

begenius

«Битва Гениев: Викторина онлайн» — перша вікторина з елементами РПГ і, мабуть, найкраща гра в цьому списку. Геймеру доступні 15 історичних персонажів, яких він прокачує в інтелектуальних боях з іншими відомими особистостями. Персонажа дозволено одягати — екіпірування покращує характеристики і допомагає в брейн-батлах. Самі ж бої умів виглядають, як у класичній рольовій грі: гравці атакують один одного знаннями, попередньо вибираючи улюблену категорію і правильно відповідаючи на питання (зараз їх в грі близько 50 тисяч). Неправильна відповідь забирає хп протагоніста або супротивника. Перемога дає призи, досвід, задоволення і безцінні знання.

«Битва Гениев: Викторина онлайн» отримала напрочуд відмінну графіку, зручний інтерфейс і унікальний для жанру геймплей. Такої гри, що прокачує мозок ви ще не бачили! З промокодом 33333333 є можливість отримати 500 додаткових гемів.

Поле Чудес 2015

Поле Чудес 2015

Відому телевізійну гру «Капітал-шоу «Поле чудес» вже давно перенесли на комп’ютери, а після і на смартфони. Додаток являє собою те саме телешоу, яке ми дивилися в дитинстві — крутіть барабан, називайте букву або вгадуйте слово цілком. Не обійдеться без сектора «Приз», пізнавальних вікторин, гумору з вусами та інших знайомих атрибутів.

Завантажити на Android

Сильное звено

сильное звено

Ще одна інтелектуальна гра, яка перебралася на смартфони з телевізора. «Сильное звено» - віртуальна онлайн-вікторина, де гравці об'єднуються в одну команду та разом відповідають на питання. В кінці раунду геймери вибирають найслабшу ланку і цей учасник вибуває. Завдання гравця не тільки багато знати, а й стратегічно мислити, що залишитися до кінця та вигнати інших представників команди. Переможець отримує призи, окуляри, досвід і славу.

Завантажити на Android

Загадки ДаВинчи: Викторина

Загадки ДаВинчи Викторина

Ця інтелектуальна онлайн-гра має два режими: класичний, де гравці відповідають на питання в разлних категоріях (мистецтво, кіно, ігри, міста, великі люди та інше) і вікторина. Виходячи з назви останньої, зрозуміло, що це звичайна вікторина з тематичними питаннями. Тут геймеру треба дійти до кінця і дати максимальну кількість правильних відповідей. Додаток виділяється стильним і мінімалістичним дизайном, який не відволікає і налаштовує на ворушіння звивинами.

Миллионер 2018

Миллионер 2018

Ця інтелектуальна гра теж починалася як програма на ТБ, але потім знайшла популярність по всьому світу і з'явилася на ПК і смартфонах. Гравцеві доступні тисячі питань без категорій, по-спартанські просте, але фірмове меню зі знайомими рисами і знаменита мелодія після кожного питання. Дійдіть до кінця і виграйте віртуальний мільйон.

Завантажити на Android

Викторина. Вопросы без поединков: QuizzLand

Викторина Вопросы без поединков QuizzLand

Додаток «Викторина. Вопросы без поединков: QuizzLand» являє собою розважальну онлайн-гру, де геймери відповідають на тисячі серйозних і не дуже питань, прокачують свій IQ і з користю проводять час. Питання діляться за рівнем складності, тому тут ніколи не буває нудно — досить дізнатися всі відповіді на легкому левелі, як відразу ж хочеться перейти на рівень вище і стати кращим там.

Завантажити на Android

Trivia Crack

Trivia Crack

Trivia Crack — популярний інтелектуальний додаток. Тутешні геймери можуть не тільки відповідати на вже готові розробниками питання, але створювати власні і ділитися ними з друзями або просто іншими гравцями. Крім цього, в Trivia Crack доступні колекційний набір карт, чат з суперниками і безліч унікальних досягнень. Програма отримала приємний і стильний дизайн, зручне меню і пам’ятних мультяшних чоловічків, а також фірмове коло з питаннями. Останні, до речі, розділені на категорії і відрізняються різною складністю.

94%

94%

Додаток 94% відрізняється від інших інтелектуальних ігор, представлених в цьому списку. Завдання геймера до неподобства просте: дати 94% правильних відповідей на питання, які дали інші гравці. Програма не тільки прокачує звивини, але і розвиває уяву, реакцію і асоціативне мислення. Якщо хочеться різноманітності і чогось нового, але все ще інтелектуального, гра 94% відмінно підійде для цієї мети.

Интеллект-баттл

Интеллект-баттл

У додатку «Интеллект-баттл» ви воюєте з чотирма іншими геймерами і повинні правильно відповісти на 15 питань з різних областей. Гравці одночасно вирішують одні й ті ж завдання, які поступово ускладнюються. Хто протримається довше, дасть вірні відповіді, той і отримує один мільйон доларів (шкода, що не реальних), а також безцінні знання.

Борьба Умов

Борьба умов

«Борьба умов» — інтелектуальна соціальна гра-вікторина з спрощеним інтерфейсом, саморобними аватарками і двадцятьма п’ятьма тисячами захоплюючих питань. Геймери борються в брейн-батлах з іншими гравцями, підіймаються на місцеві рейтинги і отримують призи. Тутешні знання діляться за категоріями, а найрозумніші можуть створювати свої питання, на які потім будуть відповідати інші геймери.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя