Бету iOS 12 можна вільно завантажити

iOS 12

Корпорація Apple опублікувала у себе на сайті бета-версію мобільної операційної системи iOS 12. Її можуть завантажити не тільки розробники але і прості користувачі з числа тих, кому «треба».

Що відомо

Для отримання оновлень потрібно зареєструватися в числі учасників бета-версії, після чого завантажити і встановити конфігураційний профіль. Потім почнеться завантаження оновлень.

iOS 12

Саму iOS 12 компанія показала на недавній конференції для розробників WWDC 2018. В ній багато уваги приділено прискоренню роботи. Обіцяно, що під навантаженням продуктивність зросте вдвічі. До 40% прискориться запуск додатків, до 50% — екранної клавіатури, до 70% — камери.

Також в iOS 12 оновлені багато програм, в тому числі Messages, FaceTime, CarPlay, Measure та інші. З'явилися нові Animoji і Memoji — персоналізовані емодзі на основі зовнішності користувача. Також розробники оновили платформу доповненої реальності ARKit. Движок ARKit 2 отримав підтримку формату файлів USDZ для 3D-об'єктів. Він сумісний з додатками Adobe і Autodesk.

Читайте також: Apple заборонила майнінг на пристроях з iOS

В FaceTime з'явилися групові конференції, відео і аудиозвонки. Додана підтримка сторонніх додатків навігації. Є і багато інших оновлень як у прикладних програмах, так і системних.

Де взяти

Бета iOS 12 доступна на сайті Apple. При цьому нагадаємо, що це поки не релізна версія і навіть не реліз-кандидат, тому в ній можливі помилки і недоробки. Враховуючи, що збоями «славляться» навіть релізи від Apple, ми настійно рекомендуємо не ставити оновлення на смартфон, який використовується постійно.

Реліз очікується вже восени, так що, якщо вам не дуже «горить» спробувати нові можливості, поки не варто оновлюватися. Або, як мінімум, потрібно зробити повний бекап даних до установки оновлення, щоб було куди повернутися у випадку проблем.

Джерело: The Verge

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name