Amazon працює над роботом-помічником "Веста"

Amazon Vesta

Як повідомляє Bloomberg, Amazon працює над роботом-помічником. Проект по розробці робота отримав кодову назву "Веста" (Веста - богиня, покровителька сімейного вогнища і жертовного вогню в Стародавньому Римі). Розробка ведеться дочірньою компанією Amazon - Lab126. Вона є розробником програмної платформи для Kindle від Amazon.

На жаль, поки немає ніякої інформації про те, як буде виглядати майбутній робот і для яких цілей він буде використовуватися. Однак є припущення, що "Веста" буде використовуватися в якості "мобільного голосового помічника Alexa". Він буде слідувати за господарем або бродити будинком, а також виконувати певні функції. З чуток, у існуючих прототипів, побудованих Amazon, є ПО для забезпечення зору і камери для навігації. До кінця року компанія планує почати використання прототипів роботів у будинках своїх співробітників. Передбачається, що в маси пристрій надійде в 2019 році.

Amazon Vesta

З такої невеликої кількості інформації важко сказати, що планує Amazon, але це точно не буде робот-домогосподарка. Технологія, що дозволяє реалізувати такого робота, поки не представлена, хоча розробкою подібного робота займається Boston Dynamics.

Amazon Vesta

Робот для будинку, швидше за все, буде виконувати роль віртуального помічника. Подібні роботи були представлені у вигляді LG Hub, Mayfield Robotics Kuri і Pixar-like Jibo. Ці пристрої виступають в ролі сполучної ланки між користувачем і системою "розумний" будинок, дозволяючи виконувати такі дії: керувати "розумними" пристроями, підключеними до Wi-Fi, встановлювати таймер і виконувати пошук в інтернеті, а також реалізовувати інтерактивні ігри з дітьми.

Amazon Vesta

При цьому "мобільний голосовий помічник Amazon" міг бути корисним для користувачів і збирати дані, які допомагають покращувати роботу голосового помічника Alexa. Генеральний директор компанії iRobot повідомив, що за подібними роботами майбутнє, оскільки вони допоможуть робити "розумні" будинки більш самостійними. "Якщо "розумний" будинок знає, що і де розташоване в будинку, то йому простіше виконувати певні завдання" - повідомляє Колін М. Енгл.

Amazon Vesta

Підбиваючи підсумки можна сказати, що це все здогадки і компанія може не довести продукт до кінцевої стадії розробки. Більш детальна інформація надійде пізніше, коли Amazon відповість на офіційний запит.

Джерело: theverge.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя