Чотирьохядерні процесори AMD Ryzen 5 коштуватимуть від $169?

AMD Ryzen 5

Схоже, нове покоління процесорів AMD, воно ж AMD Ryzen, здатне скласти серйозну конкуренцію «біло-блакитному» коллезі. Ми вже писали про те, що лінійка AMD Ryzen 7 стане преміум-рішенням за цілком скромні гроші, а по продуктивності залишає позаду конкурентів – в цей раз поговоримо про AMD Ryzen 5, більш доступні моделі.

 AMD Ryzen 5

Доступна і потужна – лінійка AMD Ryzen 5

Найдешевша версія, AMD Ryzen 5 1400, оснащена чотирма ядрами і вісьмома потоками, працює на частоті від 3,2 ГГц до 3,4 ГГц, а коштувати буде всього $169. І далі – краще! Модель 1500X – чотири ядра, вісім потоків, частоти від 3,5 до 3,7 ГГц, $190. Модель 1600 – вісім ядер, дванадцять потоків, частоти від 3,2 ГГц до 3,6 ГГц, $220. І, нарешті, R5 1600X, з тими ж ядрами і потоками, але частотами від 3,6 ГГц до 4 ГГц в режимі турбо, $250.

Як і у випадку з Ryzen 7, про який ми писали трохи раніше, AMD пропонує більше ядер і більше потоків, ніж Intel, за ті ж гроші. Також приємно, що виробник не обділяє середній клас одночасною багатопоточністю або розблокованими множителями. Власники «блакитних» CPU отримують ці можливості лише на преміум-чіпах, а в AMD вони присутні вже в Ryzen 5.

Читайте також: MSI представила геймерську материнку Z270 MPOWER Gaming Titanium

Даний модельний ряд у верхній ціновій категорії цілком успішно позмагатися з Intel Kaby Lake i5-7600K, серйозно перевершуючи його в багатоядерній продуктивності. Відкритим залишається питання про робоче навантаження і безпосередню роботу з додатками, адже більшість старих програм дуже кепсько працює на багатоядерних машинах.

Джерело: arstechnica

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя