Apple втратила статус трильйонної компанії

Компанія Apple - перша трильйонна компанія з США - втратила свій статус після численних скандалів.

Радість тривала недовго

Apple Face ID

Причиною втрати престижного статусу є негативна преса. Спочатку тиск на компанію підвищився після новин про те, що Apple перестане повідомляти точні цифри продажів iPhone, iPad, Mac і так далі, а потім з'явилася інформація про чергові проблеми новоспечених айфонів.

Мова йде про доповідь Nikkei Asian Review, в якому говориться, що iPhone XR продаються не дуже добре. Новини вдарили по постачальникам компанії в Азії і конкретно по Foxconn, Pegatron, Largan Precision, Flexium Interconnect і AAC Technologies. На фондовій біржі купертіновці пережили найгірші два дні за останні шість років. Багато в чому це пов'язано зі спірним рішенням не розповідати про кількість проданих пристроїв. Втрата прозорості викликала хвилю критики. Що б не говорили в компанії, більшість сприйняла таке рішення, як ознаку того, що хвалитися нічим. Це логічно: дуже часто компанії перестають повідомляти про продажі, коли ті розчаровують.

Читайте також: Передбачувані Apple AirPods 2 пройшли сертифікацію Bluetooth SIG

Нагадаємо, що згідно з новим звітом, опублікованим відомим аналітиком Мінг-Чі Куо, смартфони iPhone 2019 року випуску будуть поставлятися з оновленим Face ID. Як повідомляє Куо, новий сканер об'ємно-просторової форми обличчя стане точніше і зменшить вплив оточуючих джерел світла на розблокування обличчям. Нова передбачувана система допоможе позбавитись від осічок розблокування і допоможе реалізувати раніше не бачені можливості.

Джерело: Mashable

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name