ASUS представила материнські плати на чіпсеті Intel X299

ROG Strix X299 E Gaming 3D

Не так давно ми розповідали про нову ентузіастской платформі Intel і наборі супер-ядерних процесорів Core i9, які повинні будуть вийти під назвами Skylake-X і Kaby Lake-X. І ось, компанія ASUS представила свої материнські плати на чіпсеті Intel X299, котрий підходить під дані процесори - ROG, Prime і TUF.

ASUS TUF X299 MARK1 2D

Нові материнські плати ASUS X299

У серію ROG X299 входять материнські плати, призначені для ентузіастів - їх відрізняють величезні можливості по установці охолодження. Особливий уклін зроблений в сторону водяного - на материнках встановлені і помпи, і спеціальне програмне забезпечення для балансу між шумом і температурою. Це корисно настільки, що на Rampage VI Apex встигли встановити купу рекордів, розігнавши Core X до 7560 МГц.

Читайте також: Take-Two Interactive повернув підтримку модов OpenIV в GTA V

Серія Prime об'єднує можливості по розгону з чисто ігровими та технічними фічами. Материнські плати підтримують установку двох і навіть трьох відеокарт, створення RAID-масивів з твердотільних накопичувачів, а порожні слоти PCIe можуть застосовуватися в створенні підсистем зберігання даних з підтримкою VROC. Плюс - підтримка Intel Optane.

Серія TUF ж призначена для максимально тривалого користування, і акцент в цих моделях робиться на витривалість компонентів під навантаженнями. Дизайн теж відрізняється індустріальної палітрою кольорів і мінімальної підсвічуванням - на відміну від попередніх серій. Всі три нові серії материнських плат ASUS під чіпсет X299 будуть доступні вже незабаром. Деталі - на сайті виробника.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя