Австралійський біохакер, який вмонтував проїзний в свою руку, був засуджений за використання недійсного квитка

opal -tile

Минулого року австралійський біохакер Мяу-Лудо Диско Гамма Мяу-Мяу (Meow-Ludo Disco Gamma Meow-Meow) вмонтував у свою долоню чіп від проїзного. Його вже штрафували за недійсний квиток минулого року, а вже в цю п'ятницю Мяу-Мяу прийшла повістка в суд.

У безпрецедентній судовій справі, місцевий суд Сіднея звинуватив Мяу-Мяу в поїздках на громадському транспорті без дійсного квитка і нездатності пред'явити його для перевірки. Наріжним каменем справи стало питання про втручання уряду Австралії в технологію, яку біохакер вмонтував в своє тіло, і те, яким чином закони будуть адаптуватися до швидкого розширення технології імплантування.
Мяу-Лудо Диско Гамма Мяу-мяу - біохакер і кіборг, який виступає в Австралії не тільки за впровадження технологій в людське тіло, а й за створення першої лабораторії біохакінга в країні. Також Мяу-Мяу балотувався на федеральні вибори в якості кандидата від наукової партії Австралії.

Читайте також: Raspberry Pi 3 Model B+ – оновлена версія одноплатного комп’ютера

У квітні минулого року він вирізав чіп зі свого проїзного квитка фірми Opal, помістив його в біосумісний пластик і вмонтував під шкіру лівої руки. Через кілька місяців після цього його оштрафували, а картку заблокували. Як сказав Мяу-Мяу: "Я заплатив за проїзд так само, як і всі інші, закон просто не наздогнав цю технологію. Ось і все."
В умовах використання проїзного квитка Opal зазначено, що користувачі не повинні «зловживати, деформувати, змінювати, втручатися чи навмисне завдавати шкоди або знищувати карту Opal». Всі карти Opal, як то кажуть, є власністю Transport for New South Wales.

Читайте також: Moto X4 з підтримкою Project Fi отримає оновлення до Android Oreo

Мяу-мяу визнав себе винним, тому що він, звичайно, змінив свою картку і не міг показати проїзний квиток кондуктору. Місцевий суддя заявив, що люди повинні дотримуватися закону в його теперішньому вигляді, і виніс йому обвинувальний вирок і призначив штраф в розмірі 220 австралійських доларів за порушення умов використання карти Opal.

Джерело: Gizmodo

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя