Moto X4 з підтримкою Project Fi отримає оновлення до Android Oreo

Moto X4

Минулого тижня оновлення Android One вийшло для варіанту смартфона Moto X4, випущеного за програмою Android One. Однак користувачі звичайної версії пристрою теж скоро зможуть оновити ОС. У всякому разі, у Індії це оновлення вже є.

Смартфон Moto X4 став одним з перших пристроїв, який отримав оновлення Android One з підтримкою Project Fi у США. Google заявила, що оновлення до Android Oreo надійде на всі подібні пристрої до кінця року. Дане рішення внесе безліч актуальних функцій в усі смартфони і "освіжить" їх.

Читайте також: У мережі з’явились перші фотографії нового смартфона Moto G6 Play

Поки невідомо буде у смартфона підтримка Project Treble чи ні. Відомо точно, що пристрій отримає версію оновлення від 1 грудня. Розмір оновлення складе 1 ГБ. На даний момент воно вже поставляється на смартфони. Спеціальне видання смартфона Amazon Prime edition не отримає оновлення без узгодження компанії Amazon.

Читайте також: Огляд Motorola Moto X4 – краса, що зачаровує

Смартфон є цікавим рішенням для середньобюджетного сегмента. Технічні характеристики: IPS-дисплей з діагоналлю 5,2 дюйма, процесор Snapdragon 630, 3/4 ГБ ОЗУ у залежності від комплектації, 32 ГБ ПЗУ з можливістю розширення за допомогою microSD-карти до 2 ТБ і акумулятор ємністю 3000 мАг. Його вартість становить $400, хоча за таку ціну можна знайти аналогічні рішення або й краще. Що стосується Moto X4, то купивши смартфон, користувач отримує "чисту" версію Android, а також можливість використання Project Fi від Google.

Джерело: xda-developers.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя