Баг в Twitter відправляє приватні повідомлення користувачів третім особам

Twitter bug

У п'ятницю представники Twitter заявили, що виправили критичний баг, який самовільно відправляв приватні повідомлення і захищені твіти користувачів третім особам.

Баг в Twitter - випадковість чи маловідомий експлойт

Компанія допускає, що 1% користувачів соцмережі могли торкнутися наслідки бага.

Twitter bug

З огляду на те, що число активних користувачів соцмережі становить 336 мільйонів чоловік, неважко порахувати, що баг міг зачепити 3 мільйони "твіттеровців". Компанія вже повідомила користувачів про те, що трапилося через офіційний додаток і на сайті Twitter.com.

Читайте також: Платформа віртуальної реальності Google Daydream VR отримає ряд поліпшень

Twitter bug

Сама помилка була виявлена в API дій облікового запису (AAAPI). Він використовується зареєстрованими розробниками для створення інструментів для підтримки компаній і їх взаємодії з клієнтами в Твіттері. Програмний інтерфейс був створений в травні 2017 року і проіснував разом зі знайденою помилкою понад рік.

Читайте також: Mozilla випустила браузер Firefox Reality для пристроїв віртуальної реальності

"Якщо ви взаємодіяли в Твіттері з користувачем або компанією, які використовували розробки на базі AAAPI для надання своїх послуг, то через цю помилку деякі дані про ваші взаємодії могли бути випадково відправлені іншому зареєстрованому розробнику." - повідомляють в Twitter

Twitter bug

"Ми хотіли б відзначити, що за даними попереднього аналізу повинно було бути виконане відразу кілька технічних умов, щоб дані облікового запису могли потрапити в чужі руки."

Twitter розповіла, що розслідування щодо виниклої проблеми тривають. Компанія взаємодіє з розробниками, щоб виключити подальші наслідки проблеми.

Twitter bug

"Ми шкодуємо, що так сталося. Ми цінуємо довіру наших користувачів і намагаємося виправдати їх очікування" - повідомили в Twitter.

Джерело: foxnewstwitter

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя