Boring Company побудує футуристичний тунельний гараж

Boring Company futuristic tunnel garage

У Boring Company є грандіозні плани щодо будівництва системи тунелів. Компанія запропонувала побудувати тунель від станції метро Лос-Анджелеса до стадіону Доджер (Dodger Stadium) протяжністю 3,6 миль (5,8 км).

Нещодавно Boring Company була обрана для будівництва швидкісного транспортного сполучення в Чикаго. Тепер компанія націлилася на житлові об’єкти і придбала нерухомість недалеко від штаб-квартири SpaceX. Тут планується побудувати перший прототип підземного гаража.

Boring Company futuristic tunnel garage

Міська рада Хоторна (Каліфорнія) надала компанії дозвіл на будівництво шахти біля придбаної нерухомості. За задумом, платформа в гаражі повинна опустити транспортний засіб під землю і підключити його до тунелю. Автомобіль буде переміщатися по тунелю за допомогою електричних рейок.

Компанія отримала схвалення міської ради на тій підставі, що прототип не буде відкритий для громадськості і не вплине на транспортний потік на вулиці. Представникам компанії ще потрібно надати більш докладні плани будівництва, перш ніж вони зможуть запустити проект. Очевидно, що будівництво в густонаселених районах буде регламентуватися величезною кількістю правил. Проте, успіх у Хоторні стане великим кроком для компанії.

Джерело: Engadget

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя