Budweiser планує варити своє пиво на Марсі?

budweiser mars title

Схоже, Червона Планета щойно стала трохи привабливішою для колоністів! Справа в тому, що знаменитий виробник пива, компанія Budweiser, заявила днями, що планує стати першою компанією, яка доставить пиво на Марс.

 budweiser

Перше марсіанське пиво буде від Budweiser?

Про це компанія заявила на мега-фестивалі South by Southwest 2017, який проходить в Остіні, штат Техас. Судячи з заяви, Budweiser не збирається доставляти свій алкогольний напій на Червону Планету з Землі, але планує побудувати там повноцінну пивоварню!

У зображенні, супутньому заяві, компанія звернула уваги на всі проблеми, які можуть зустрінеться на шляху. Це і брак і якість води, і отримання хмелю з поверхні Марса, і коксування в умовах відмінних від земної гравітації, навіть вплив вкрай холодних ночей на процес виробництва пива...

Читайте також: Nokia 7 і Nokia 8 готуються до виходу з Qualcomm Snapdragon 660

Якщо хто не знає, ім'я «Budweiser» раніше мала найвідоміша марка лагера в США, якщо не в усьому світі. Зараз же права на неї належать Anheuser-Busch InBev, найбільшій пивоварній корпорації в світі, яка володіє правами ще й на Stella Artois, Corona, Beck's, Leffe і Hoegaarden, а також регіональні торгові марки, на зразок Bud Light, «Сибірська корона» і «Чернігівське». Так що сміливо можу заявити - майбутнє пивоварня індустрії Марса знаходиться в надійних руках.

Джерело: SlashGear

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя