Facebook запускає власний сервіс знайомств

Facebook

Facebook, відома своєю любов'ю до персональних даних, запускає власний сервіс знайомств. Вперше він був випробуваний ще в вересні, але тільки зараз він залишає межі Колумбії. Бета-тест тепер пройде також в Канаді і Таїланді.

Сват Марк Цукерберг

BlackBerry

Вперше компанія заявила про своє бажання дати бій Tinder, Bumble, PlentyOfFish і Match в травні. Багато користувачів поставилися до новини зі скептицизмом, засумнівавшись в тому, що хтось довірить свої персональні дані компанії. Але Facebook це не зупинило.

Компанія відзначила, що проведе тест в Канаді, тому що 24 млн. активних користувачів країни «дуже соціальні».

Сервіс знайомств можна знайти прямо в додатку Facebook. Він дозволяє всім старше 18 «серфити» сайт і відзначати, зацікавлені вони в людині чи ні. Якщо обидві особи зацікавлені, вони можуть обмінятися повідомленням. Така система повинна зупинити спам і небажану розсилку відвертих зображень.

Читайте також: Facebook створює додаток Lasso в надії переманити користувачів TikTok

Користувачі також зможуть проходити опитування, додавати картинки профілю і відзначати свої переваги - все як у конкурентів. Так само з'явиться можливість «переглянути» тих, хто раніше був відзначений «не цікавим», і поміняти свою думку. Буде і можливість поставити аккаунт на паузу, а не видаляти його. Поки що інформації про те, коли сервіс з'явиться в США і Європі, немає.

Джерело: Fox Business

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя