Facebook створює додаток Lasso в надії переманити користувачів TikTok

smart columns from Facebook

Facebook працює над абсолютно новим додатком, який має переманити масивну аудиторію TikTok. Новий сервіс під назвою Lasso дозволить записувати себе на відео і ділитися результатом з іншими.

У надії повернути престиж серед підлітків

Таким чином Lasso стане прямим конкурентом TikTok і інших сервісів, націлених на аудиторію підлітків. Нагадаємо, що Musically - перший успішний додаток для нової аудиторії - домігся величезного успіху, після чого його придбав китайський гігант ByteDance.

«По суті, це буде прямий аналог Musically/TikTok. Повноекранний додаток для підлітків. Весело, смішно, креативно. По суті, в компанії відчайдушно намагаються стати "кльовими"», - розповіло джерело.

Інше джерело відзначило, що сервіс створюється під керівництвом головного розробника продукції Facebook Бреді Восса. Він раніше працював над додатком для телевізорів і окремим додатком Hello, який нещодавно було скасовано.

За інформацією, над підлітковим музичним додатком Facebook працювала з 2016 року, коли Musically стало набирати хід. У якийсь момент керівництво вважало, що скоро хайп спаде, і заморозило проект, але в цьому році зусилля подвоїлися після отримання ліцензій на музику основних лейблів.

Читайте також: TikTok з Китаю стрімко набирає популярність на Заході

Нагадаємо, що в цьому році особливою популярністю користуються соціальні відеододатки: три таких платформи входять в число 10 найбільш скачуваних додатків в світі, і китайська ByteDance володіє двома з трьох. TikTok і Vigo - китайські, а Instagram належить Facebook. Успіх TikTok вже привертає увагу таких компаній, як Apple. Під час свого візиту до Пекіна на минулому тижні гендиректор компанії Тім Кук відвідав головний офіс і зустрівся з розробниками.

Джерело: TechCrunch

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя