Facebook створює додаток Lasso в надії переманити користувачів TikTok

smart columns from Facebook
РЕКЛАМА

Facebook працює над абсолютно новим додатком, який має переманити масивну аудиторію TikTok. Новий сервіс під назвою Lasso дозволить записувати себе на відео і ділитися результатом з іншими.

У надії повернути престиж серед підлітків

Таким чином Lasso стане прямим конкурентом TikTok і інших сервісів, націлених на аудиторію підлітків. Нагадаємо, що Musically - перший успішний додаток для нової аудиторії - домігся величезного успіху, після чого його придбав китайський гігант ByteDance.

«По суті, це буде прямий аналог Musically/TikTok. Повноекранний додаток для підлітків. Весело, смішно, креативно. По суті, в компанії відчайдушно намагаються стати "кльовими"», - розповіло джерело.

Інше джерело відзначило, що сервіс створюється під керівництвом головного розробника продукції Facebook Бреді Восса. Він раніше працював над додатком для телевізорів і окремим додатком Hello, який нещодавно було скасовано.

За інформацією, над підлітковим музичним додатком Facebook працювала з 2016 року, коли Musically стало набирати хід. У якийсь момент керівництво вважало, що скоро хайп спаде, і заморозило проект, але в цьому році зусилля подвоїлися після отримання ліцензій на музику основних лейблів.

Читайте також: TikTok з Китаю стрімко набирає популярність на Заході

Нагадаємо, що в цьому році особливою популярністю користуються соціальні відеододатки: три таких платформи входять в число 10 найбільш скачуваних додатків в світі, і китайська ByteDance володіє двома з трьох. TikTok і Vigo - китайські, а Instagram належить Facebook. Успіх TikTok вже привертає увагу таких компаній, як Apple. Під час свого візиту до Пекіна на минулому тижні гендиректор компанії Тім Кук відвідав головний офіс і зустрівся з розробниками.

Джерело: TechCrunch

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя