Facebook Messenger отримав оновлений дизайн

facebook

Компанія Facebook оголосила, що їх месенджер отримав оновлений дизайн після численних скарг користувачів. «Messenger 4» тепер простіше, чистіше і акуратніше, а від дев'яти вкладок залишилося лише три.

Нова четверта версія - вже скоро

https://www.facebook.com/messenger/videos/530927714000238/

Про нововведення заявив віце-президент Facebook Messenger Стен Чадновскі.

За його словами, дослідження виявили, що більшість (71%) користувачів хотіли б, щоб дизайн став простіше. В результаті колишні дев'ять вкладок були замінені на три - «Чати», «Люди» та «Знайти».

Серед інших нововведень - колірні градієнти для чатів, які будуть використовуватися для кастомізації і ілюстрації настрою або теми обговорення.

Facebook Messenger не оновиться відразу, і багато нововведень з'являться згодом. Наприклад, в майбутньому нам обіцяють темний режим.

Читайте також: Facebook тестує AI Rosetta, який може ідентифікувати образливі меми

Нагадаємо, що недавно Facebook оголосила про запуск двох розумних пристроїв під назвою Portal і Portal Plus, які оснащені дисплеєм розміром з планшет. Facebook стверджує, що використовує доповнену реальність, а також ШІ, щоб зробити відеодзвінки більш цікавими і зручними. Щоб вирішити проблему конфіденційності, Facebook заявляє, що можна повністю відключити камеру і мікрофон одним натисканням або заблокувати об'єктив за допомогою кришки камери. Крім того, Portal може дзвонити будь-кому за допомогою Facebook Messenger. На відміну від Echo Show і Echo Spot, які можуть дзвонити тільки іншим користувачам Show і Spot або користувачам, які використовують Alexa.

Джерело: Facebook Newsroom

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя