Facebook Messenger отримав оновлений дизайн

facebook
РЕКЛАМА

Компанія Facebook оголосила, що їх месенджер отримав оновлений дизайн після численних скарг користувачів. «Messenger 4» тепер простіше, чистіше і акуратніше, а від дев'яти вкладок залишилося лише три.

Нова четверта версія - вже скоро

The New Messenger

Say 👋 to the new Messenger. We've simplified the experience to make it easier for you to find the features you like, connect with the people you care about, and personalize your conversations.

Gepostet von Messenger am Mittwoch, 17. Oktober 2018

Про нововведення заявив віце-президент Facebook Messenger Стен Чадновскі.

За його словами, дослідження виявили, що більшість (71%) користувачів хотіли б, щоб дизайн став простіше. В результаті колишні дев'ять вкладок були замінені на три - «Чати», «Люди» та «Знайти».

Серед інших нововведень - колірні градієнти для чатів, які будуть використовуватися для кастомізації і ілюстрації настрою або теми обговорення.

Facebook Messenger не оновиться відразу, і багато нововведень з'являться згодом. Наприклад, в майбутньому нам обіцяють темний режим.

Читайте також: Facebook тестує AI Rosetta, який може ідентифікувати образливі меми

Нагадаємо, що недавно Facebook оголосила про запуск двох розумних пристроїв під назвою Portal і Portal Plus, які оснащені дисплеєм розміром з планшет. Facebook стверджує, що використовує доповнену реальність, а також ШІ, щоб зробити відеодзвінки більш цікавими і зручними. Щоб вирішити проблему конфіденційності, Facebook заявляє, що можна повністю відключити камеру і мікрофон одним натисканням або заблокувати об'єктив за допомогою кришки камери. Крім того, Portal може дзвонити будь-кому за допомогою Facebook Messenger. На відміну від Echo Show і Echo Spot, які можуть дзвонити тільки іншим користувачам Show і Spot або користувачам, які використовують Alexa.

Джерело: Facebook Newsroom

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя