Фото "розумних" годинників Huawei Watch Series 2

Huawei

Як і передбачалося раніше, китайський виробник мобільних пристроїв планує влаштувати непогане шоу на Всесвітньому мобільному конгресі в Барселоні. Світ побачить, наприклад, нові флагмани Huawei P10 і P10 Plus. Однак для більшого ефекту в 2017 обов'язково треба проводити "розумні" годинники. Тому вже менше ніж через тиждень будуть представлені Huawei Watch Series 2.

Huawei Watch 2

На наданих інсайдерами фото три однакових спортивних моделі в різних колірних рішеннях. Дизайн годинника розроблено спеціально для активного відпочинку, але швидше за все в Іспанію привезуть і класичну модель.

Huawei Watch 2

Що стосується технічної складової, то тут без особливих сюрпризів. Операційна система Android 2.0 Wear, слот для Nano SIM-карти і датчик відстеження серцевого ритму. Варто відзначити, що за деякими даними годинник зможе виконувати функцію рації. А можливість вставити "сімку" робить цей годинник по-справжньому розумними.

Huawei Watch 2

Читати також: Знижки на найпопулярніші смартфони лютого на GearBest.com

Дисплей Huawei Watch Series 2 повністю круглий, з правого боку розташовані дві кнопки. Вони будуть корисні не тільки для управління інтерфейсом, але і для швидкого виклику таких функцій, як секундомір або запис тренувань.

Джерело: Phandroid

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name