Google Assistant навчився розуміти відразу дві мови без зміни налаштувань

Google Assistant

Google активно готується до технологічній виставки IFA 2018, яка пройде на цьому тижні в Берліні. Компанія оголосила про нову функцію для Google Assistant: тепер віртуальний помічник вміє розуміти дві мови одночасно.

Якщо ви задасте Google Assistant питання, він автоматично розпізнає, якою мовою ви говорите, і відповість на потрібній мові. Це крок до мети, яку Google позначив у лютому: зробити Assistant повністю багатомовним без необхідності заходити в налаштування і вручну змінювати мову.

Ви зможете налаштувати помічника на будь-які дві мови з цього переліку: англійська, німецька, французька, іспанська, італійська та японська. Google додає, що має намір «розширити доступ до нових мов в найближчі місяці».

Щоб Google Assistant міг одночасно розуміти дві мови, компанія створила нову модель ідентифікації мови LangID. Вона запускається, як тільки програмне забезпечення виявляє мову. Щоб зробити ідентифікацію максимально ефективною, Assistant запускає паралельно дві моделі обробки мови, які намагаються визначити на якій мові говорить користувач.

Google Assistant

Після того, як LangID визначив мову, він скасовує неправильну транскрипцію і направляє всю обчислювальну потужність, щоб зосередитися на правильній відповіді.

Нова функція стане доступною в найближчі дні і буде підтримуватися смартфонами і смарт-колонками. Компанія також пообіцяла, що до кінця цього року Google Assistant буде підтримувати 30 мов.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя