Google закриває функцію "Моє оточення" (Nearby) на Android

Google Nearby

Після запуску функції "Моє оточення" (Nearby) всього три роки тому, компанія Google вирішила знищити своє творіння. Коренем усіх зол виявилися маркетологи і спамери, які заполонили функцію марною і рекламною інформацією. 6 грудня - дата остаточного закриття функції.

Google Nearby

"Моє оточення" - перспективна функція, яка перетворилася у розсадник реклами і непотрібної інформації

Початково функція планувалася як зручний помічник, який на основі місця розташування користувача надає корисну інформацію. Наприклад, розташування найближчого безкоштовного Wi-Fi, час прибуття автобуса або замовлення їжі в кафе.

Google Nearby

Читайте також: Революція в дизайні смартфонів не за горами. У мережу потрапили рендери Google Pixel 4

Реалізована функція за допомогою міток, які розташовуються на мапі. Кожен раз, коли користувач наближається до неї, на смартфон приходить повідомлення з вкладеною в мітку інформацією.

Google Nearby

Подібні можливості перекочували і в інші функції компанії. Так, Google Now використовує розташування, історії пошуку і час, щоб пропонувати потрібні в даний момент програми (новини, крокомір, події і т.д). В Android P подібні можливості стали ще ширше і Google виділила під ці потреби окрему функцію Actions and Slices. З її допомогою Android постарається відгадати, що людина планує робити в наступний момент: при підключенні навушників система підставить запуск улюбленого плеєра, нагадає запустити тренування, якщо підійшов звичайний час і так далі
Google Nearby

Читайте також: Google News на Android зжирає гігабайти даних у фоновому режимі

Як би там не було, але "Моє оточення" вже доживала свої останні дні і її закриття було неминуче.

Джерело: engadget

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя