Google визнала провал YouTube Gaming

Сьогодні Google повідомила про те, що YouTube Gaming припиняє свою роботу. Сервіс зливається з основним сайтом, а додаток відправляється на спокій.

YouTube Gaming відправляється на смітник історії до Google Plus

Компанія сподівається, що один єдиний сайт не буде поділяти користувачів. Експеримент не вдався, і Google обіцяє «новий експірієнс для геймерів». YouTube буде і далі рекомендувати стріми і відео і показувати найпопулярніші ігри - тобто Fortnite, всюди Fortnite.

Користувачі, які не були шанувальниками спеціалізованого сайту, навряд чи знайдуть істотні відмінності. Дизайн перестав запозичувати елементи Twitch і виглядає, як традиційний YouTube. За словами компанії, відокремити розділ ігор було помилкою - проект не приніс користь ні власникам каналів, ні користувачам. «У YouTube Gaming активна і яскрава аудиторія, але на YouTube користувачів набагато більше».

За словами Райана Уайатта, глави YouTube Gaming, додаток не користувався особливим успіхом, і "більшість користувачів віддавало перевагу стандартному YouTube".

Читайте також: OnePlus і Google випустили мобільну гру Crackables з призом вартістю $30000

Нагадаємо, що YouTube Gaming був запущений в 2015 році в спробі протистояти Twitch. На жаль, проект не вдався: не так багато людей навіть знали про існування окремого сайту і додатку, і більшості здавалося, що відокремлювати певний контент позбавлене сенсу. Поки що спеціальний ігровий портал YouTube запущений в США, і скоро він прийде і в інші країни. Додаток YouTube Gaming офіційно буде видалено в березні 2019 року.

Джерело: TNW

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя